Kiitos :)
Kiitos :)
5
169
Vastaukset
- Kiitos, kiitos sano
mielisairas kulkukoiralle, kun sai yhtyä koiran peräaukkoon!"
Kiitos, oi kiitos - olet ihana koira - rakastan sinua!" - Kiitos, kiitos sano
mielisairas sossuun, kun sossutuet dokasi!"
"Kiitos, oi kiitos - ootte ihanii - ku mun ei tarvii eläessäni tehä muuta ku juoda ja narkata yhteiskunnan varoin - mä rakastan teitä!" - Kiitos kiitos sano
mielisairas käräjäoikeudelle, kun pääsi taas vastaajana saliin!"
Kiitos, oi kiitos - ootte ihquja - kukaan muu ei musta enää välittääkkään kun te!"
"Tehän ootte vähän niinku mun perhe nykyään. Onks teil muuten pienii lapsii?" - Kiitos, kiitos sano
mielisairas poliiseille, kun sai taas asemalla pamppua pyllyyn!"
"Kiitos, oi kiitos - tuntuu hyvältä - tuon taas rikkareita lisää huomenna!"
"Teillä on tääl Espoossa toi asiakaspalvelu ainaski kohillaan!" - Kiitos kiitos sano
mielisairas Espoossa, kun mälli irtosi 9:ttä kertaa ensikodin keittiön ikkunaan!"
Kiitos, oi kiitos - ihanaa että on tällainen paikka missä voin aina käydä tumputtamassa - jopa useita kertoja päivässä!"
"Teen juhannuskokon tähän pihalle ja vedät kuivat siihen kokkoon!"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1087745Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3686830Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite744207Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293919Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022398Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os242095- 731912
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps191803Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11670Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11667