Moka

Halonen ja vasemmisto mokasi Miina asiassa yllätys. Nyt ne pitää saada takaisin.
855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei niitä maamiinoja enää Suomen rajoille kylvetä. Ei edes kokoomuksen uusi puheenjohtaja kannata maamiinojen käyttöönottoa.

Kannattaa katsoa ja lukea tarkkaan uutisia, että saa niistä varmasti oikean tiedon.

Äänestä
  • Onko naapuri idässä poistanut miinat? ei!! miinat ole mikään autuaaksi tekevä järjestelmä se on selvä, mutta on se silti toimiva ja naapuri ei ole niistä luopunut.

    Äänestä

  • jbb kirjoitti:

    Onko naapuri idässä poistanut miinat? ei!! miinat ole mikään autuaaksi tekevä järjestelmä se on selvä, mutta on se silti toimiva ja naapuri ei ole niistä luopunut.

    Naapurimme on miinoittanut Ukrainan rajan ja loput säästänyt Suomea varten!

    Äänestä

TH mokasi??? ei olisi pitänyt kirjoittaa

Äänestä
  • Sopimus uusiksi???

    Äänestä

up

Äänestä
  • Ei enää tarvita miinoja, tunkekoon halonen ne hanuriinsa.
    Ollaan meinaan Naton suojeluksessa!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jb35k kirjoitti:

Halonen ja vasemmisto mokasi Miina asiassa yllätys. Nyt ne pitää saada takaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu