tyyppi tekee kokonaisen ketjun ihan yksinää? Siis vastaa itselleen. Onkohan trollilla kaikki hyvin?
Miksi yksi
Skoda is best
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No yksinäinen syrjäytynyt pääsee pätemään. toivottavasti helpottaa edes hetkeksi, mutta pelkään että hän on kuitenkin vain syvemmällä suossa.
Tätä pitäisi kysyä Psytriiltä
Kysytkin vielä, onkohan trollilla kaikki hyvin. Eihän sillä ole mikään hyvin, nimenomaan siksihän se täällä roikkuu ja kirjoittelee paskaa aamusta iltaan ja myös yöllä.
Trollaajan profiista on täällä ollut analyysiä moneen kertaan ja se pitää tasan tarkkaan paikkansa. Trolli on häirikkö, joka nauttii kirjoittaessaan ilkeyksiä, ja mitä enemmän hänen kirjoituksiinsa vastataan, sitä enemmän trolli saa virtaa, ja sitä enemmän se kirjoittaa lisää trollauskirjoituksia.