Ompa sekoa touhua täällä?

Ajattelin vilkaista Virrat osiota täällä Suomi24 palstalla,,,sekoakirjoittelua,,,taitaa olla vain yksi ainoa sekokirjoittelija,,?
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihan normaali juttua Virroilla.

Äänestä

Sekoja olette.

Äänestä

olemme! liian suppea geenipooli!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vajaa? kirjoitti:

Ajattelin vilkaista Virrat osiota täällä Suomi24 palstalla,,,sekoakirjoittelua,,,taitaa olla vain yksi ainoa sekokirjoittelija,,?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu