Ostin turvasumuttimen

pitääkseni miehet loitolla. Enää ei tarvitse turvautua väkivaltaan, kun joku urpo ei tajua etten tahdo edes jutella sen kanssa. Pelkkä sumutus riittää. Kätevää.
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä turvasumutin?

Äänestä

  • Peppi-Birgitta kirjoitti:

    http://www.turvakerroin.com/turvasumutin.html

    Ehdottoman tarpeellinen naisille, etenkin niille jotka osallistuu tämän palstan miitteihin. Täällä pyöriviin miehiin kun ei todellakaan voi luottaa.

    Myös miehille erittäin tarpeellinen. Ainakin niille jotka osallistuu tämän palstan miitteihin. Palstan naiset ovat niin huoria.

    Äänestä

Minä sujmuttelen varmuuden vuoksi jokaista ukonrähjää joka tulee puolen metrin etäisyydelle. Eihän sitä tiedä, vaikka olisi päälle karkaamassa! Sumutellaanhan hyttysiäkin, miksi ei siis epämiellyttävä ukkeileita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lesbo feministi kirjoitti:

pitääkseni miehet loitolla. Enää ei tarvitse turvautua väkivaltaan, kun joku urpo ei tajua etten tahdo edes jutella sen kanssa. Pelkkä sumutus riittää. Kätevää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu