Tuleeko uudet vaalit? KOKOOMUS oppositioon

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oppositio tyrijä kokkareille!

Äänestä

MARSSIMAAN KAIKKI NIIN KYLLÄ VOIMAA LÖYTYY ! . NYT ON SUOMALAISILLA NÄYTÖN PAIKKA ! MUUTEN EI JÄÄ KUIN LIPPU SALKOON ! . KANSASSA SE VOIMA ON OLLUT ENNENKIN ! . VAALIEN REHELLISYYTEEN ON TURHA LUOTTAA SILLÄ ÄÄNTENLASKENTA ON HYVÄTULOISTEN KÄSISSÄ ! .

Äänestä

Ei tällaisissa asioissa passa nyt kiirehtiä.

Miettivät nyt KERRANKIN JA PITKÄSTÄ AIKAA RAUHASSA, että mitähän tässä pitäisi tehdä. Jumitus on merkki siitä, että siellä on pitkästä aikaa eri mielipiteitä. Niin sen pitääkin olla.

Ei tuollaisia asioita voi nyt sohia kiireellä kasaan.

ps. kokoomus joutaa nurkkaan häpeämään.

Äänestä
  • TOISELLA PUOLELLA ON KOVA KIIRE JA NIIN PITÄÄ OLLA SILLOIN TOISELLAKIN PUOLELLA PALJON KOVEMPI KIIRE ! .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOUTAA SINNE kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014061918423770_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu