Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Huoria?

Onko Kajaanissa huoria?
Panokuume on aika kovilla näin juhannuksen aikoihin, ja entisestä panosta on jo aikaa. En kuitenkaan juo olutta tms, niin en myöskään halua baareissa kännisiä kaadella joten huorat tuntuvat ainoalta vaihtoehdolta.
3151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vähissä on sitten vaihtoehdot nuorella miehellä!

Tuon ikäinen sinkkumies saa vaikka netistäkin kerran viikkoon kellistettyä aina uuden mimmin, jos on edes hiukan älyä suotu..

Äänestä

Kun on vain yksi silmä ja sekin keskellä otsaa.

Äänestä

Pistä sääkin 19v nyt puhelinnumero tänne niin täältä on heti tulossa kymmenen huoraa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


19v nuari miäs kirjoitti:

Onko Kajaanissa huoria?
Panokuume on aika kovilla näin juhannuksen aikoihin, ja entisestä panosta on jo aikaa. En kuitenkaan juo olutta tms, niin en myöskään halua baareissa kännisiä kaadella joten huorat tuntuvat ainoalta vaihtoehdolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu