Mistä saisi Tuusulan, Järvenpään tai Keravan alueella ostettua teippivaippoja ilman, että pitää tilata netistä, kun se ei ole mahdollista. Tarjoustalosta saa Tena pants plus-vaippoja, mutta niissä ei imukyky riitä. Voisin ostaa vaippoja jonkun kautta.
Teippivaippoja?
14
424
Vastaukset
- Vaippa 123
Moi
Just niistä paikkakunnilta ei ole jäleenmyyjä paikaa mutta jos sinulla on mahdolista käydä Helsingissä niin siellä on yksi jäleenmyyjä paikaa mikä myy aikuisten vaippoja. Ea terveterveydenkauppa on kauppakeskuksessa Forumissa. Sitten löytyy Metsäpolku Oy mikä siaitsee vantaalla pettikossa. - moliman
Hei
Oletkos mitä kokoo ? - poika3
Moi
ootko vaippa harrastelija- Käyttäjä
Hei. Millaista vaippaa olet itsellesi hankkimassa tai aikomuksenaan
- Vaavi
Millaisia vaippoja haluat???
Itselläni tena slip ultimat
[email protected] - dlmies
tenan slipit ihan jees kanssa
nyt molicaren teippari :)- Vaavi
Kiva kuulla mut mun mielestä ultimat tuntuu paksummalta ja pitää paremmin ku molicaret ;)
- dlmies
ok
hyväksytään :)
kukas ne vaihtaa kuiviin ?- Vaavi
Itse joutuu vaihtamaan vaipan...entäs sulla?
- dlmies
juuh itse minäkin.
olishan se kiva vaihtaa toiselle- Vaavi
Miksi käytät vaippaa?mulla on karkailua ja vähä reilusti mutta muuten terve...ja haluisitko mulle vaihtaa?
- dlmies
Karkailua minunallakin
muuten terve
olis kyl kiva jos saisin vaihtaa sinulle
ootko mistäpäin suomee ?- Vaavi
Vantaa ja laitatko s-postia vaikka jos haluat tietää enempi...
Olisi kiva saada joku kaveri jolla samanlainen vaiva ja jakaa mielipiteitä.
[email protected]
- dlmies
juuh laitoin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.799025Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662845Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä182098- 1572021
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️211983Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381891Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?301740- 471597
- 1031502
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411256