täällä, ei tee mieli juurikaan lueskella näitä. Alkaa etoa aina kun osuu silmiin.:(
Niin kauan kun
tuo yksi aloitus on
9114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ilmoita ylläpitoon?
ihmetyttää Ylläpidon asenne tuollaista aloitusta kohtaan. Onkohan samaa sakkia?
Ei kyllä käsitä kuinka tuollaista kauheutta päästetään läpi, en ole klikannut sitä mutta otsikko on jo niin hirveä ettei tee mieli mennä katsomaan mitä kamaluuksia siellä lukeekaan. Hoitoon tuollaiset pikaPIKAA!!!
tuon jonkun pedofiilin kirjoitusta. Toivottavasti pupuseni ei ole kirjoittanut sitä. En enää tiedä, mitä hänestä ajatella. :-(
Mitä ajatella sinusta, joka on aina ensimmäisenä innokkaana ajattelemassa hävytöntä paskaa kanssaihmisistä?
Ajattelen, että onneksi ei tarvitse olla tuollaisten kanssa missään tekemisissä IKINÄ!
Ihme jeesustelijoita.
Jos joutuu tuollaisen uhriksi siitä ei toivu ikinä
Ihmiset ovat tyhmiä, kun vastaavat tuohon viestiin vielä. Ja ylläpito puuttuu kyllä kirosanoihinkin, niin ihmettelen
Tuollaisissa menee kyllä se raja. Palstalla on monesti päättömyyksiä, mutta tuollaiset törkeydet pitäisi kyllä poistaa nopeasti ja laittaa poliisitutkinta käyntiin.