Toivottavasti sulla ei oo omatuntoa ollenkaan. Se miten mut silloin torjuit oli jotain niin paskaa ja se tyyli miten mua oot sen jälkeen kohdellut niin toivon todella että pääset helvettiin.
Halveksin sua nainen
empatiakyvytön oot
24300
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Halveksit kyllä, se on nähty?
Miten mä muuten torjuin?
No v*ttu jos et edes muista niin ei se asia sulle koskaa mitää merkinnyt.
ikävöit täällä?
Tuolla ois viha-palstakin näemmä olemassa, sopiskohan sun aloitus sinne paremmin?
ole vapaus torjua toinen? Eikö ihmisellä ole vapaus valita kenestä tykkää ja kenestä ei? Mietihän nyt omaa käytöstäsi, tekstiesi perusteella se nainen teki oikean päätöksen.
On vapaus joo mutta toista ihmistä voi edes VÄHÄN ajatella, ei tarvitse ihan kusipäisesti tehdä, tavallaan kostamalla sen torjunnan jälkeen lähteä liikenteeseen. Se että torjunnan jälkeen se vittuilu vasta alkoikin ja sain naisen kaikilta kavereilta paskaa niskaan ja jopa hänen perheenjäsenetkin lopettivat mulle tervehtimisen. Totaalista pohjasakkaa kaikki.....
torjua toinen ja toki on vapaus valita kenestä tykkää ja kenestä ei. Mutta kenelläkään ei oikeutta käyttäytyä ylimielisesti, moukkamaisesti tai halveksien. Ei tahallisesti rikkoa ketään.
ja jos niin tekee (haukkuu ym.) voi olla melko varma että samaa paskaa saa myös takaisin.
kun olet pettynyt.
He!vetissähän on ainakin lämmin, lämpimämpi kuin tämä tämänhetkinen Suomen kesä ;o).
taa leikki täällä?
Ei oo lepakkoja, ei. Ihmettelen oikein itsekin mitä ees mietin sellaista halpaa kylähutsua jolla panokavereita riitti ja riittää mutta mut piti torjua huutamalla ja käyttäytyä kokoajan kusipäisesti senkin jälkeen. Täysin arvoton ihminen.
Johtuu koska pohjimmiltaan tykkäät tulla alistetuksi.
et ole kuitenkaan eilinen mies, johon tekstiesi perustella rakastuin, et ollut eilen noinkylmä ihminen, vaikkka et entisestäsi tykännytkään,,
oletko säkään ihan täysissä sielun voimissa kun ihastut jatkuvasti täällä joihinkin teksteihin??
ei tää mikään deitti-palsta ole, ei millään pahalla
täysissä sielun voimissani ja ei ole tapana ihastustua yleensä mihinkäään teksteihin, mutta eilen sattui vain sellainen juttu,että luulin ja kuvittelin,että hän jota kaipaan, niin kirjoittelisitäällä, ei ollut minulle kuitenkaan,mutta keskustelimme, oli ihana kaveri kuiteskin,haittaaks sua jotenkin,käykö kateeks,,
Ei se nainen ollut edes ihan kunnossa, ihan kaikki muumit laaksossa ja matot suorassa.
yritätkö minulle syöttää tuota paskaa epäilen että sinulta puuttuu nuo muumit, sieltä laaksosta, sorry,
Sulla niitä muumeja laaksossa oo koskaan tarpeeksi ollutkaan.
Kestä vaan se halveksuntani, sen ainakin oot ansainnut.
on nyt potkinu päähän?
Sua todella ottaa pattiin oma pätemättömyytesi kun lensit jonkun elämästä ulos.
Koita nyt kestää taas kerran tuo oma pettymyksesi kuin mies, äläkä jatkuvasti täällä itke omaa huonouttas. Se ei tee hyvää sun imagolle, se tuo jotenkin reppanan sinusta mieleen, jonkun joka on pakostakin joutunut äidin ruokapadalta lähtemään, ja et ole uutta hoivaajaa löytäny!
juu ihmettelen vain miten tuntematon ihminen halveksuu toista vaikka ei edes tunnekkaan, minä otan nyt muumeist sen niisku neidin ja lähden nukkumaan, hyvää yötä sinullekkin,jos vaikkasinull huomenna parempi päivä,minä pyydän anteeksi jos sinua jotenkin loukkasin,,
pupu pöksyyn, un täällä kaksi ihmistä laittanut sinulle viestiä ja et vastaa mitenkään, luultavasti naisia kumpikin,,
Hänellä ei omatuntoa, ei empatiaa ja huono kohtelija. Sinä taas halveksit ja toivot hänet helvettiin.
Niijuu, jokuhan voi todella toivoa helvetillisiä oloja itselleenkin vaan ;D
Naisen pitää sitten ottaa miehiä "turvakseen", ettei se yks pääse lähestyyn, ne miehet saavatkin helppoa p*llua sitten. No, olinhan minä itsekin hänellä "turvana" joskus! Silloin en vaan heti hokannut pelin henkee mutta joku ihan normi mies oli häntä yrittämässä ja naisen piti vaan ottaa "joku-nyt-vaan". Minä se olin silloin. Sitten kun itse kiinnostuin niin kamalaa huutoa ja kiukkua tuli heti.
Ihan sekaisin koko ihminen.