ei ole hauskaa kattella jonkun mielestö herttasta

katteltavaa mielestäni ei terveen touhuu,

http://www.youtube.com/watch?v=5z_OgKE9m8o

ei tämmösten ole oikeutta kasvattaa eläimiä,eikä tuet ole oikein maksaa näille,,,
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei tämmösten ARSKOIN OO oikeutta kasvattaa eläimiä,eikä tuet ole oikein maksaa näille,,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,......... kirjoitti:

katteltavaa mielestäni ei terveen touhuu,

http://www.youtube.com/watch?v=5z_OgKE9m8o

ei tämmösten ole oikeutta kasvattaa eläimiä,eikä tuet ole oikein maksaa näille,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu