Minkä korkunen polle ois sopiva ku oon n.165cm pitkä??
minkä kokonen
Minä
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mulla 140 cm raskastekonen poni, oon 164. Mutta eiköhän se oo siinä 135-170 sentin välillä. Mun ponia saa muuten tulla liikuttaa, ilmoita tähä jos kiinnostaa!
Hän on siis ruuna, 16 v, ihan rento, käy tyypille, joka ridannut ratsastuskoulussa tms ainakin kaksi vuotta säännöllisesti. Liikutuksesta en maksa, eikä siitä tarvii mulle maksaa. Vähä niiku "vuokralle" saa mutta en oo aina paikalla tallilla. Saa hoitaa niinku omaa heppaa, aamusta iltaan vaikka voi tallilla oleilla. Asumme siis Sipoossa. Ilmoita jod kiinnostaa tai mielellään vaikka ei innostaidi?
Kiitos kun kerroit. Olisin mielelläni liikuttanut poniasi mutta asun pohjois-pohjanmaalla harmi koska olen etsinyt liikutus ponia/ hevosta jo kauan
Ai että! No, jos joskus kohtalo sattuisi viemään sinne päin ( sukua siellä, en en tiedä jospa joskus sinne muutan) niin on ainaki yks ehdokas!
:)