Et sinä tavoita minua täältä. En varmasti vastaa täällä yhtään mihinkään mikä näyttää minulle osoitetulta, jos satun edes lukemaan näitä.
Tietenkin saat täällä kirjoitella, mutta se en ole minä joka sinulle vastaa.
Jos on oikeasti jotain sanottavaa niin ota yhteyttä irl.
Tietenkin saat täällä kirjoitella, mutta se en ole minä joka sinulle vastaa.
Jos on oikeasti jotain sanottavaa niin ota yhteyttä irl.
Vastaukset 43
Vanhimmat
En minäkään ole täällä, ettäs tiedät! Heinäkuussa en edes käy.
huhuuhuuu.
kuvittelet hänen läsnäolonsa palstalla?
Minäkö täällä - pah!!!
En ole koskaan täällä käynyt enkä tiedä yhtään mistä puhut. Voisitko keskittyä johonkin muuhun elämässäsi.. Mitä sä oikein sekoilet? En kerta kaikkiaan tiedä mistä puhut!
;-)
Ei mul mitään sen kummempata. En yritä sinua "tavoitella" ylipäätään. Vastasin vaan erääseen viestiin, jonka ajatelin olevan sulta itselleni mahd. Jos olet nyt edes se henkilö, jonka ajattelin kirjoitelleen -
jos tää nyt edes mulle oli. Kaikki alkaa kääntyneen sikäli hyvin ylipäätään elämässäni, et poistun täältä taas tällä erää vähitellen - :D Palsta tehnyt tehtävänsä tunteidenpurku- ja asioidenselvittelykanavana. Kun joku paikka pitänyt olla..
Ei ehkä kannata omia yhtään mitään viestiä itselleen ;) Tunnusteet jos niitä nyt ylipäätään on laitettu sopii aika moneen ihmiseen. Asiat hoidetaan irl mutta täällä voiaanonyyminä kirjoitella kukin mitä haluaa.
kertoa edes vastaanottajan sukupuolen, ja ihan vähän siihen jotain vinkkiä kenelle tuo armoitettu irl yhteydenotto TARVITTAESSA on.
Oletko tavoiteltu täällä ja IRL?
Voi sua, taidat kuvitella ittestäs vähän liikoja. Aika hyvät tunnisteet pitää olla jos pystyy sanomaan et viesti on tarkoitettu just itselle. Täällä käy aika paljon porukkaa niin viesti voi olla kelle hyvänsä, yleensä kuitenkin sellaiselle joka ei täällä käy. Mikä sua siinä sit ottaa päähän jos luulet viestin olevan sulle? Se et joku kaipaa sua vai mikä? Relaa vähän, ei pipo kiristä niin paljoo kun lopetat kokonaan palstan lueskelun. Tää on ihan harmitonta hupia :)
Ootko sä sit valmis hoitamaan asiat irl etkä juokse karkuun?
jotenki ikävän sävyinen aloitus.. en jaksa
vastata mitään :)
Juoksit karkuun, tai oikeasti kiireesti kävelit. Tarjosin mahdollisuutta asian selvittelyyn. Menit läheiseen kotiisi ja jatkoit näytelmääsi, peliäsi. Turhaa huudella jälkikäteen, varsinkaan peliäsi seuranneena, turhaa oksentaa toistuvasti toisten päälle.
:D :D
En minäkään täällä käy.
Ei täällä kukaan käy. Ylläpito keksii kaikki viestit ja vastaukset omasta päästään. Niin sen täytyy olla!
Eli narsistisesti sopii olettaa, että kaikki viestit ovat itselle kirjoitettuja ja vieläpä juuri siltä henkilöltä, keneltä haluaisitte?
Tottakai! Eikö ookkin? Eiku mitä? Häh?
Ei kai näiden perusteella kukaan tee mitään oletuksia. Haaveita vain.
Kokeilkaapa laittaa jokin aloitus tänne.Itse kokeilin ja laitoin aivan satunnaiset nimikirjaimet. Tuttuja löytyi joka lähtöön??Olin toisille rakkain maanpäällä,toisille varattu,huoraava pukki.Ketjun aloittajiakin ilmaantu useita,vaikka kirjoitin"vaan yhden aloitusviestin".Että sellasta on tää palstatuntemus?
Kyllä tekee.
Tämä oli kyllä paras :D
Älä huijo, ota kohvi.
pinsetillä lähtee herneet.
Sun täytyy olla mies?? Ootkos aina vastannu irl?
Et sinäkään tavoita minua täältä. En ole täällä edes tavattavissa. En varmasti vastaa sulle mikä näyttää vähäkään minulle osoitetulta, jos satun nyt näitä joskus lukemaan.
Miksi kuvittelet että sellaista kuvittelen.
Kamalaa kuin häijysti sanoit. Eihän sua kukaan uskalla lähestyä vaikka haluais ;)
Toi oli mun mielestä hyvä heitto tuohon aloitukseen, vähän on kieroo toi mun huumori :), juu en täällä kenenkään odota lähestyvän, enkä ole niin olettanutkaan.
Olen täällä tuntematon, enkä tunnista ketään tuttava tai ystäväporukkaan kuuluvista, häntä vielä vähemmän, en nimittäin tunne häntä. Hän tuskin yrittäisi lähestyä lainkaan.
Ja sorru, taisit tarkoittaa ystävyyellä ap:tä
eee ehen, tai mistäs mä tiedän, kuka se ap. ikinä lienee... eikait se niin väliä ;)
Joo, ihan turhaan kuvittelet, että tää on multa. Älä myöskään omi mun viestejä, koska ne on tarkoitettu toiselle miehelle.
Kirjoittelen sit noille muille. Pidä tunkkis.
"Minä en tavoita sinua täältä"? No mitäs sitten itse yrität tavoitella täällä?
tällä palstalla ei ole mitään merkitystä. Ei millään mitä täällä kirjoitetaan. Näidtä ei kannata hermostua. Aina saa koittaa kepillä jäätä mutta.. kevätjää on petollinen.
"Minä en tavoita sinua täältä"? No mitäs sitten itse yrität tavoitella täällä?
tällä palstalla ei ole mitään merkitystä. Ei millään mitä täällä kirjoitetaan. Näidtä ei kannata hermostua. Aina saa koittaa kepillä jäätä mutta.. kevätjää on petollinen.
Kyllähän te viel kohtaatte.
Tyypillinen palstalainen.
Ohojjakkaa.. ei ota edes päähän, minä en ole täällä. Piste !
en tavoittelen
Ei me kukaan lueta näitä tai olla täällä.
Minä en myöskään ole täällä. Tämä oli kaikille sitten tiedoksi. Laitan tuohon nikkiin vielä kuvani, jotta varmasti tiedätte ketä tarkoitan.
Olet symppiksen näköinen kuvan perusteella :)
Kiitos :D
Tottakai sä näitä luet siksihän näitä kirjoittelen eikä näihin tarvitse vastailla kun et reppana tiedä luulitko tosiaan että asiat voi nollata aloittaa niinkuin puhtaalta pöydältä kyllähän se vähän muakin harmittaa mutta jossain se raja kulkee ja tässä tapauksessa se raja tuli ylitettyä . En tule ottamaan mitään yhteyttä miks ottaisin . Olet katkera ehkä minulle mutta omaa typeryyttäsi voit kuitenkin syyttää kuten sisimmässäsi varmasti tiedät
1 ainoa piste koko paskassa..
Vastasithan sinä aloittaja minulle tuossa kun teit aloituksesi.
Niinpä. Keneltä kenelle. Tuuleen huutelua. Tai vastatuuleen kuseksimista.