minä olen tyhmä

hullu,väsynyt,sekava,yksinäinen ja varmaan haisevakin mies.
2181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ensinnäkään et oo tyhmä...hullusta nyt puhumattakaan.....väsynyt saa olla, pitää vaan muistaa levähtää...yksinäisyys ja haju ei ongelma...nekin asiat on varmaan korjattavissa... Idioottia nähnytkään... Sekava rakkaudesta :)

Äänestä

Kyllä, käy pesulla ja koita saada ajatukset järjestykseen. Sitten otat yhteyttä siihen naiseen, mutta ensin nukut kunnolla. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


idiootti....... kirjoitti:

hullu,väsynyt,sekava,yksinäinen ja varmaan haisevakin mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu