Hei, olisi kiva tietää mitä hotellin ALL inclusive pitää sisällään? Muita matkalle lähtijöitä?
Vastaukset 7
- rokgh
Yleensä kolme ruokailua päivänaikana, paikalliset juomat. Ruokia ja juomia voi ottaa niin paljon kuin jaksaa ahmia . Jos tulee nälkä välissä niin saa myös pientä välipalaa.Vastasin yleistasolla en ajatellen kyseistä hotellia.
- -örkki-
AI:ssa aina se vaara varsinkin 2 viikon tai pitemmässä reissussa, että tulee syötyä ja juotua itsensä pöljäksi. Bulgaria on niin edullinen matkailu kohde vieläkin, etten näe syytä ottaa AI:a eri maksusta paitsi jos saa tarjouksen mukana. Lapsiperheelle ehkä kylläkin. -Sisältöä tuossa joku jo kommentoikin.
- näghäpäs
Minulle AI on sopiva ,en jaksa odotella ravintolassa ruoan pöytään tuontia ,niin kuin joutuu joskus odottelemaan jos aikoo syödä muutakin kuin pikaruokaa.
- hätä ja hyvämieli
näghäpäs kirjoitti:
Minulle AI on sopiva ,en jaksa odotella ravintolassa ruoan pöytään tuontia ,niin kuin joutuu joskus odottelemaan jos aikoo syödä muutakin kuin pikaruokaa.
No kylläpä olet hättäinen kun ei ole lomallakaan aikaa odottaa ruokaa joka tudaan valmiina pöytään. Tuolla asenteella ei kannata lähteä reissuun ollenkaan.
- Bultsuun
Sunny Beach on edullinen kohde. SIellä on lukuisia loistavia ruokapaikkoja.
Myös niitä pikaruokapaikkoja löytyy.
Katselin tuon hotellin tietoja. 3 tähden paikka. En osaa sanoa Sunny Beachin tasosta, mutta tuolla tähdityksellä ei yleensä ihmeellistä saa.
Vaihtelua ei juuri ole. Eihän se all inc poissulje sitä ettei muualla kävisi syömässä.
Itsestäni tuntuisi haaskaukselta maksaa sellaisesta mitä ei käyttäisi.
Mutta kukin valitsee itselleen sopivan tavan.
Ja tuosta kyseisestä hotellista on maininta yksinkertainen all ainc.- Matkaanlähden
All inclusive siksi, että toi lisähintaa vain 66€. Eipä tarvitse allasbaarilka miettiä juomisiaan, tai jos huikoo niin ruokaa on tarjolla. Tarkoitus olisi tutustua myös muihin ravintoloihin. Olisiko antaa jotain tärppejä?
- poikasaunoo89
Ollaan lähdössä samaan aikaan kavereiden kanssa, mutta eri hotelli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid135865En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44637Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21578Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.110543- 36532
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50525- 56502
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34468Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää119452Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni22427