sä et tajuAis vihjettä, vaikka joku

Joku osottais sen liitutaululta ja tavaisi sen...
11318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Uuuh miten brutaalia... ope laita mut nurkkaan tai lyö karttakepillä, mun rillit unohtu himaan!!

Äänestä
  • Tunge karttakeppi perseesees, vitun hintti pervo!

    Äänestä

  • tapa ittes ! kirjoitti:

    Tunge karttakeppi perseesees, vitun hintti pervo!

    Tajuan mutta toinen ei ymmärrä

    Äänestä

  • tapa ittes ! kirjoitti:

    Tunge karttakeppi perseesees, vitun hintti pervo!

    Mene sinä hoitoon! Noi sun horinat käy hermoille, ei kukaan selväjärkinen jaksa lukea tollasta paskaa.. Sairas tai muuten vaan sekopää, käytöstapoja ei ole, eikä näköjään päässä ku kusta, jos sitäkään..

    Äänestä

taitaa olla.
Kattosin kristallipallostani, mutta se on just tällähetkellä 10 000 tuijotuksen huollossa, joten sori ny vaan,,,

Äänestä

Se hetki, kun ne sokean tytön silmät alkavat nähdä...

Äänestä
  • Olen nähnyt aikoja sitten mutta kun itse olen hetero.

    Äänestä

  • silmäni näkevät kyll kirjoitti:

    Olen nähnyt aikoja sitten mutta kun itse olen hetero.

    Tuohon väittämään uskoivat... ? Sitähän minäkin - ei kukaan. Et edes sinä itse.

    Äänestä

Lapset lapset, keskustele hänen kanssaan asiasta? Niin että tulee selväksi.

Äänestä

Minä olen aina ollut jotenkin heikkona nais-opettajiin tai -reksiin...
Annetaanko enää jälkkäriä ?

Äänestä

Ikänäkö vaivaa ja kuulokin on huono. Josko apuvälineet auttais.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertomussokeudesta kirjoitti:

Joku osottais sen liitutaululta ja tavaisi sen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu