Soini: "Harmi ettei Holmlund pyri enää eduskuntaaan"

670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ainahan se on ikävää kun hienoja ihmisiä lähtee , mutta paha paska versoaa kasveista eniten ,nämä kansakunnan syöpäläiset Vihervasurit on kaikkienaikojen suurin tuholainen johonka tehoaa ainoastaan Dtt .

Äänestä

Soini nuolee vaikka kokoomuslaista jos se on homovastainen.

Äänestä

Hölmöläisparonin johtaman puolueen ainut ryhmäpäätös koskee esitystä homojen tasa-arvoisen avioliiton kieltämistä. Eikö todellakaan Soinilla ja muilla persuilla ole tärkeämpiä asioita ajettavaksi kuin tämän lakiehdotuksen vastustaminen.

Soinin oman kirkkokunnan papit saavat vapaasti harjoittaa pedofiliaa eikä työmies Putkosen raiskaustuomio hetkauta sinne eikä tänne, mutta homous saa Soinin marssimaan Pariisissa asti. Ei ole tervettä Soinin käytös.

Äänestä
  • Siis mitä tärkeämpää? Kyse on suomalaisten moraalirappiosta.

    Äänestä

  • Haloo! kirjoitti:

    Siis mitä tärkeämpää? Kyse on suomalaisten moraalirappiosta.

    Ja persutko suomalaisten moraalinvartijoita??! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

    Äänestä

Mikä siinä Holmlundissa Soinia viehättää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pätevät lähtevät kirjoitti:

http://www.demari.fi/politiikka/uutiset/22163-soini-lakivaliokunnan-puheenjohtajasta-anne-holmlundista-harmi-ettei-pyri-enaa-eduskuntaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu