Koska tuo yks saatanan lutikan nussima akkamainen homppeli mm. mummi maalta, Kiurun Gay ja Teppo yhtylästä kirjoittaa jatkuvasti minun nimimerkillä niin olen päättänyt ottaa kokonaan uuden nimimerkin itelleni. Jatkossa kirjoitan nimellä Kisiksen kalukeisari.
Entinen John Wayne esittäytyy uudella nimimerkillään!
Kisiksen kalukeisari
5287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Voisiko toinen olla John Wayne ja toinen John Gayne? Mutta kumpikohan olisi kumpi, kun aika lapsellisia juttuja kummallakin?
Pelkät typeryksetkö täällä ikuisesti jauhavat kaluistaan? Eivät ole edes hauskoja muiden kuin itsensä mielestä.
Ee kaet keesariksi ihan nuin vaen voi julistaatua. Kahenvälinen sapelien kalistelu ja voettaja on sitten se keesari. Vuan eepä taejja tolokun miehii lähtee moeseen lapsetukseen matkaan vaekka suattaa se löötyä ajomies sille keesarillekkii vähä vuatimattomannii kansan väestä.
Kalpea ratsastaja ja kalukeisari tai mikä teppo nyt onkaan näyttää valvovan yöt ja nukkuvan päivät.Jätän nämä keskustelut tähän,ei viitsi käyttää aikaansa kaikenmaailman kylänloppulaisten kanssa.
Köyhät!