Naiselle orgasmi vaatteet päällä kuivaseksistä?

DryHump

Pussailen ja hellin tyttöystävääni usein vaatteet päällä niin, että olen hänen päällään. Toinen jaloistani tai lantion puolesta on hänen jalkojen välissä ja hieron sillä hänen alapäätä.

Monesti tämä johtaa siihen, että tunnen yhtäkkiä hänen alapään sykkivän rytmikkäästi ja tyttöystäväni rentoutuu eikä suutele enää kiimaisesti, vaan vaipuu tokkuraan. Olen joskus antanut aikaa toipua ja tehnyt saman uudestaan ja taas tuntenut pillun sykähtelevän rytmikkäästi hyväilyn vaikutuksesta samaan tapaan kuin miehelläkin orgasmissa. Hän vaipuu aina uniseksi, mutta on onnellinen ja painautuu minuun kiinni.

Onko tämä kuinka yleistä?

5

4186

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Faija.

      Normiseksi tehdään ilman vaatteita, joten ei se yleistä ole. Pahinta, että ite jäit ilman.

    • miisa2

      Itse olen saanut tuolla tavalla orgasmeja teini-ikäisestä asti ja saan yhä, vaikka ikää on jo reilu 40. Sanotaanko sitä sitten kuivaseksiksi, mutta antaa jumalallisen olon tuokin tapa.

    • kelpais

      kuulostat ihanalta mieheltä :-)

    • 15'11

      Tietysti orkku tulee noin. Itellä tosi nuorena sain myös noin ja varmaan vieläkin jos haluaisin,mutta jotenkin toi ei enää riitä vaan ns.vaginaorkut parhaita eli kun saa sormee kullia sisään tulee parhaat orkut.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?

      Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      311
      3108
    2. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      462
      3072
    3. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      71
      2110
    4. Pikkunaiselle terkkuja

      Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi
      Ikävä
      340
      1600
    5. Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota

      2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-
      Maailman menoa
      191
      1464
    6. Pystyisitkö ottamaan kaivattuasi

      Elämääsi miten pian
      Ikävä
      105
      1223
    7. Voisiko olla jopa niin

      Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal
      Ikävä
      75
      1202
    8. Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."

      Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1107
    9. K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."

      Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali
      Suomalaiset julkkikset
      8
      1075
    10. Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen

      KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      163
      1021
    Aihe