Rimjob eli peppureiän nuoleminen?

Ei trolleille kiitos

Kuinkas moni miehistä on saanut naiseltaan rimjobin? Huolimatta ennakkoasenteista, niin tuo on ehkä mahtavinta, mitä nainen miehelleen voi antaa. Se tunne kun kieli pyörii hellästi peppureiän ympärillä, kunnel lopulta terävä kärki hitaasti työntyy pepun sisään on mitä mahtavin. Harmi vain, että kaikki naiset ei tätä ymmärrä tai suostu tekemään. Itse olen tavannut kaksi naista, jotka sen ovat minulle tehneet. Ihanaa, mahtavaa!

Mitä naiset itse tykkäätte, jos miehet nuolee peppuanne? Ilmeisesti peppu ei naisilla ole yhtä herkkä kuin miehillä, mutta kuitenkin erogeeninen alue?

11

12792

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei valittamista

      Meillä aina toisinaan harrastetaan rimjobia puolin ja toisin. Tyttöystävää kiihottaa erityisesti peppuleikit itse antavana ja minä ottavana osapuolena. Kelpaahan se :)

    • kokeilkaa muutkin

      Meillä kans harrastettu aina välillä ja varsinkin mieheni rakastaa sitä. Sanoo että se on parempaa kuin suihinotto.

    • Estot pois

      Naisystävä kerran sai päähänsä sitä tehdä, aivan oma-aloitteisesti (innoituksena taisi toimia se, että olin hänelle sitä tehnyt aiemmin), ja oli niin mahtavaa, että otettiin vakituiseksi osaksi repertuaaria.

      Eli nainenkin voi kiksejä rimjobin antamisesta saada, uskokaa tai älkää.

    • Tykkääjä

      Näin naisena voisin myös vastailla..
      Kun mies nuolee peppuani, se on taivaallista. :) Ja pidän itse myös nautinnon tuottamisesta nuolemalla. Mikäs sen kiihottavampaa kun kuulla kuinka mies tykkää siitä mitä teet..

    • Mies79sexlove

      Aivan uskomaton orgasmi ja spermasyöksy pelkästään rimjobista. Kukapa olisi uskonut.

    • gdjkreodnöaoeihg

      Nuolen aina välillä mieheni peppureikää samalla kun hän runkkaa kaluaan. Se on kivan tuhmaa touhua. Varsinkin kun mies nauttii siitä suunnattomasti niin sitä on ihanaa kuunnella. Kolmekymppisiä ollaan.

    • Kaikenkokenutt

      Olen joitakin kertoja nauttinut siitä, että istun tytön kasvoilla takaperin ja kumarrun nuolemaan hänen pilluaan samalla kun hän nuolee peräaukkoani. Kyllä se on esileikeistä parhaimmasta päästä. AAHHH!!!

    • Näin naisena pakko tulla kommentoimaan.. kielileikit pepussa on mahtavuutta. Kumminkin päin, nautin ehkä enemmän jopa sen antamisesta kuin saamisesta.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Onhan mielettömän upean tuntuista ja kiihottavaa. Kiihottaa vielä enemmän, jos nainen nauttii antaa rimjobia.

      Harvinaista naisen puolelta. Moni nainen antaa kyllä nuolla omaa peräaukkoaan.

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      143
      6738
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      61
      5843
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      88
      4519
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      101
      4440
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      157
      4241
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      93
      1628
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      396
      1495
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      82
      1349
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      30
      1335
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      42
      1122
    Aihe