Ostin hiljattain vaaleanpunaisen Fleshlight-pimperon. Ei ole mielestäni riittävän kireä. Vetämällä kumistritsoja sen ympärille saa kireyttä lisättyä.
Millä voitelette fleshlight-pimppiä? Mulla ei ainakaan veteenliukeneva voide toimi hyvin, koska sitä saa melkein 5 s välein olla lisäämässä. Muuten menee ikävän nihkeäksi ja ärsyttää hepin päätä.
Onko kukaan käyttänyt veteenliukenematonta rasvaa? Miten on pinta kestänyt sitä? Käyttöohjeissahan käsketään käyttämään vaan veteenliukenevaa rasvaa.
Millä voitelette fleshlight-pimppiä? Mulla ei ainakaan veteenliukeneva voide toimi hyvin, koska sitä saa melkein 5 s välein olla lisäämässä. Muuten menee ikävän nihkeäksi ja ärsyttää hepin päätä.
Onko kukaan käyttänyt veteenliukenematonta rasvaa? Miten on pinta kestänyt sitä? Käyttöohjeissahan käsketään käyttämään vaan veteenliukenevaa rasvaa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Lisää vettä niin pysyy märempänä. Kokeile eri liukuvoiteita. Glid ei ole hyvä.
Rasvapohjaiset aineet ja saippua rikkoo pinnan. Ei tapahdu heti vaan ajan kuluessa. Pintaan tulee pieniä halkeamia ja lopulta jossakin halkeaa. On kokemusta.
voitko kertoa, miltä tuntuu naida sitä ja saako millaisia orgasmeja
Hyvältä! Ei voi muuta sanoa!
En ole halvempia tekopimpsoja kokeillun, joten ei pysty niihin vertaamaan. Mutta vaihtelua toki tämä antaa runkkusesioihin.
Toisaalta tuntee ittensä pelleksi naidessaan silikonireikään, mutta sama kait on tuossa suhteessa, kuin tumputuskin.
Tämä pimpero vaatii vesiliukoisen voiteluaineen, joten sitä pitää koko nussimisen ajan vedellä kastella, siis on sellaista veden kanssa läträämistä. Kuksiminen on siten melkein tehtävä kylppärissä, ettei vaimo riemastu märästä sängynpäällisestä.
Löysältä tuo myös tuntuu, ehkä kuminauhoja ympärille viritettäessä tuntuma voisi parantua.
Kokonaisuutena ottaen, nyt kun on vielä uutuudenviehätystä ja olemme "vastatavanneet", niin kyllä tuolla melko nautinnollisesti pussinsa tyhjentää. Lievästi pettynyt olen tuohon. En tiedä, saattaa olla, että kyllästyy myös pian..kun turhauttaa ikäänkuin oksanreikään nainti...
Plussana mainittakoon, ettei tarvi viedä elokuviin, ei nalkuta ja antaa aina.
voitko kertoa onko imua josta mainos lupaa. lämmitätkö aina ennen masturbointia. onkohan mullekkin liian väljä kun elimeni on 18 cm pitkä ja 5 paksu. miten puhdistat siemenet pois kiitos jo etukäteen vastauksesta. haluan tarkempia tietoja kun on niin kallis.
Ei mielestäni siinä mitään sellaista imua ole, joita mainostajat lupaavat. Pillupieruja vaan alkaa päästeleen, kun tukkii alareiän.
Läpihuuhtelulla saa mäihät hyvin pois. En osaa sanoa, saako tuollaista ainetta niin paljon lämpenemään, että alkaisi siten tuntumaan hyvältä.
Mä oon laskenu lavuaarin täyteen lämmintä vettä, uittanu sen tekopimpsan sinne ja hässiny sitä siinä. Aika pulputus kyllä käy.
En oo ihan varma, onko niin hintansa väärtti.
Vesiliukoinen voiteluaine ei tosiaankaan tarkoita että sitä pitää koko ajan kastella vedellä. Käypäs alan liikkeestä kunnon törppö oikeaa voitelua niin homma mukavoituu melkoisesti.
Lisäksihän siinä pitää pitää alakorkki kiinni touhun ajan jotta imua tulee.
Ei tuo sentään aitoa vastaa mutta on se muovileluksi varsin lähellä, varsinkin jos sen lämmittää ensin uittamalla kuumassa vedessä riittävän pitkän aikaa.