Mikä asento on paras tyydytyksessä?

Pillugirl

Missä asenossa teiän mielestä on paras tyydyttää itseensä? Ja missä? Onko jotakin lempipaikkoja tai asentoja?

11

5326

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Takaaa päin on hyvää jos on kenen kanssa panee ja on D mittainen hyvä tulee moi

    • klitaveressä

      Etupuolelta paras koska en yllä takaa päin työntämään sormea sisään.
      Hieron ensin karvoja edestä laskeudun vähitellen vitun luo lasken käden alas.
      Kun kohillaan työnnän sissään pari sormea. Alan tyydyttämään itseäni. Mutta nyt en pysty koska on menossa se aika kuukaudesta kun naisella on kuukkautiset.

    • ThisOne

      Mene suihkuun, laita suihku pienelle normaalisti, kuitenkin itsestäsi hieman pois päin. Mene selällesi ja risti jalkasi (Ei normaalilla tavalla vaan hieman enemmän pllekäin) Nosta yläkroppasi ja toimi molemmin käsin, toinen sisään ja toinen päälle. Paras.

    • Lähetyssaarnaaja, Kontallaan, Ei tuu muita mieleen tällä kertaa.

    • Anonyymi

      Niin tuota on jopa kiusallistkin,kun vittua kiima riivaa
      tää vaan on tosi vaikeeta,mutta tunteehan että on naisellinen olo. Asennoista en kovi paljoo tiedä, mutta syksyllä kun olin, kesämökillä haravoimassa pihamaita siistiksi, ja kumipyörä kärryllä työnsi jätteet lehdet kompostoituu.
      Otin päivällä lonkerookin, tuli näitä hetkiä että tunsin tuskan reisie haaroje välissä,tämän kärry aisojen työntöaisat kädesijat ovat rösöiset kumiset ja ovat noi 25 cm ovat vahvat paksut ,että hyvin pystyy puristaa,// todetaa että paksumpi on kuin monekaa miehen kyrpä,, toki on niitäkin miehiä joilla on hirmu paksu kyrpä nää tulee väkisellä mielee.
      Mutta kun lyhynen työtakki mekko on tämä alla kiimasta kärsivä haarojeni väli, olihan täysin syntine ajatus levitin vähä haarojan , kärryn aisan pää haaroje välii ja eikä minulla ole alushousuja mökillä olessa, vaan aisan päätä hankasin hinkasi vittuni vakoo häpylihoje välii , niin sinne upposi itkuje vittu sitä tunnetta kuin rösöine juormu kumi kädensija upposi kostea limasee vittuuni syvälle,
      Vapisin kui horkassa olin, jäykistyin vapisin tärräsin kui onneton, en säälinyt vittuani, tuli jopa olotila että nyt saa vittu kärsiä,kärsiihän se miesten kanssakki.
      Niin hinkkasi niin jaksoi haroistani aisan päätä sisään
      niin kauan että en tajunnut kui hirveitä orkkuja sai limaa vuoti haaroihin reisiini. Väsähdin heikotti kun kävelin penkille istuu juomaa lonkkua ,tuli vittuu tosi tyytyväine olo. Kymmeniä kertoja vk loma aikaa vittuni sai kärryn isoopaksua aisaa, minä nussin sillä itteeni että sain hirmu kauheta orkasmeja, syntise kiimanen eronnut 40 kymppänen naikkonen.

      • Anonyymi

        Ihana. T. Nita 35v


      • Anonyymi

        Aivan mahtavaa, on tuommone mitä tehnyt olet.
        T. Sirkku ex rva 39v


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aivan mahtavaa, on tuommone mitä tehnyt olet.
        T. Sirkku ex rva 39v

        Hei Sirkku haluttais viestii ja hyväillä. Nita 35v


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihana. T. Nita 35v

        Aivan totta, Nita 35v on se tosi ihana, sitä on vaikea kertoakki, joutuisi aika perusteellisesti taustatkin kertoo, se taatusti jotenkin aika syntisen kiimasta , hemmetin kiihko mikä vaan vie tätä tekemää.Olen yksin täällä kesäasunnolla,joten pitää , joutuu teke kaikenlaisia töitä , joista kyllä nautin , aivan hurjastikki , onhan meillä ex rval siihen oikeus.
        Toivon sinulle Nita 35v ihania hetkiä,
        Ex rva 40 kymppänen .


    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7512
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2936
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1153
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      745
    Aihe