Nyt Lippajärven sanomissa väitetään jo että haamu on pedofiili. Jotkut näkee haamuja kaikkialla ja jotkut pedofiileja kaikkialla, mutta tämä on jo huippu!
Tämä ei ole enää kivaa
4
115
Vastaukset
- Vinks... :)
Ratkaisu pahoon oloon on lähelläsi, koiranremmi ?
- Vinks 2 ... )))
Ratkaisu sinunkin pahoon oloon on lähelläsi, vankilavintiö?
Kyllä Lippajäven sanomien uho taas vaikenee ja alkaa se perinteinen ruikutus siitä ettei se ole mitään tehnyt ja yhteiskunta vainoaa oikeusmurhilla.
- Närkästynyt
Olipas rumasti sanottu. Toivottavasti ei ole lehden linja. Joka tapauksessa peruutan tiaukseni koska en välitä paranormaaleista jutuista.
- Mielisairas ei voi
poistua kaverinsa verkkokellarista mihinkään, koska se pelkää palkkatappajia.
Sen takia se on sivellyt itsensä omilla ja koirien ulosteilla, jotta sitä ei huomattaisi.
Sen ainoa hupi verkkokellarissa on taukoamaton käteenveto, jonka katkaisee
vain mielipuolinen karjunta: "JIIIIIIIHAAAA!!!!!"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss1096511Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243687- 1832398
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2502270Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1901931Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.3001730Kaipaisin nyt kosketusta
jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.91525Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.1271191- 691184
Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.211140