Kun ei tajua niin ei tajua.

En enää yritäkään saada tajuamaan. Pidä tunkkis ja höpöttele täällä issesses, höpinöissäs ja harhoissas.

Kesää!
4140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eipä täällä vihjeitä oo pahemmin näkynyt =) mutta hauskaa kesää sinullekin

Äänestä

Joo niin se onkin se ydin tässä asiassa kun ei tajua ole niin laitetaan se pois!

Äänestä

Kenelle puhut ?

Äänestä

Sinulle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turha takoa järkeä kirjoitti:

En enää yritäkään saada tajuamaan. Pidä tunkkis ja höpöttele täällä issesses, höpinöissäs ja harhoissas.

Kesää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu