Paras ominaisuus

naisessa ilmastointi löytyy kotooota!
3116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muuta luokseni vaari ;)

Äänestä
  • Sori sä oot vähän liian nuori mun makuun;)

    Äänestä

Kauanko sinulta otti tämän tajuntoja järisyttävän ajatuksen luominen? Saattaminen kirjalliseen muotoon, vastaukseksi kaikille joiden asento elämän suuntaan on kysymysmerkin? Kiitos olemattomille henkivalloille, että kaltaisiasi tietäjiä keskuudessamme vaeltaa. Tuntuu hyvältä olla ihminen, kun voi olla lajinsa yksilöistä ylpeä. Sellaisista kuin sinä. Vau. Mielettömän hienoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


otto98wee kirjoitti:

naisessa ilmastointi löytyy kotooota!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu