Hukkuiko leirintäalueella joku?

Karva noppa jutteli vaihteeksi tälläsii.
5247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

72 vuotias mies hukkui leirintäalueella. Esko lähti
uimaan saunasta päin kanssani mutta katosi kummasti.

Äänestä

avittiko noppa???

Äänestä

Ikävä kyllä tällainen ikävä tapaus on taas sattunut Ikaalisissa. -Tällä palstalla tämäkään kyseinen tapahtuma ei kiinnostusta tai keskustelua herätä, koska tärkeämpää tuntuu olevan vajaaälyinen noppien ja karvojen tarkastelu.

Äänestä

Voiko lääkehappipullolla sukeltaa kyrösjärven matalimpaan kohtaan.

Äänestä
  • Kyllä pystyy, koska aivan rannassa syvyyttä ei ole kuin muutama millimetri.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö Innalasta kirjoitti:

Karva noppa jutteli vaihteeksi tälläsii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu