etkö olekin, sinusta ei kukaan ;)
Oot kateellinen kun niin moni tykkää
siitä miehestä
17221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
haluaisi sellaista miestä, josta kaikki naiset kovasti pitävät.
Ei ap.kään saisi yksin pitää. Jos hänelle jämät kelpaakin minulle ei.
heteroseksuaalisissa piireissä panomies on aina kadehdittu ja naiset tietävät sen antaen naama virneessä panomiehen tehdä itselleen ja ystävättärilleen mitä miehen mielessä milloinkin sattuu liikkumaan.
Joo, hirveen kateellinen! Mun elämä ja itsetunto ovat täysin sen varassa, tykkääkö musta joku vai ei! Muistan aina mielistellä ja nuoleksia ja ajatella mitä muut musta ajattelevat. Ja olla niin kateellinen, että silmämunat poksuu!
kaipaa miestä jonka pasmat menee jokaisesta flirttailevasta hymystä sekaisin :)
miksi koet tarpeelliseksi kirjoittaa tästä miehestä täällä?
tottumuksesta, vähitellen totuttelen ajatukseen että koko suhde oli vain ohimenevää. Johonkin kun kovasti uskoo, nähdä koko tulevaisuuden siinä valossa ja täällä palstalla olen totuttelemassa siihen, että nyt on aika nähdä tulevaisuus ilman, että me2 sitä oltais sitä jakamassa ;)
En. Minulle riittää hyvin yhden miehen huomio. Ja se on olennaista, vain se, miten hän kohtelee minua suhteessa. Jos muiden naisten huomio ja ihailu on se, mitä hän haluaa, hän ei ole se, jonka minä haluan. Hän ei saa minusta tai minulta mitään. Ei mitään. Häntäheikit ei kiinnosta :). Ei sovi minulle sellainen mies. Jämät jätän muille...
On se aika vaikeaa, kun kaikki tykkää. Tarvii kovan luoton itseensä. Toiseen myös koska tilaisuuksia/ tarjouksia tulee päivittäin.
Ei pidä paikkaansa. En ihmettele ollenkaan, jos hänestä tykkää moni. Hän on niin ihmisläheinen :) Hyvä asia, että hänestä pidetään. Minusta kuulemma tykkää moni. mutta en omasta mielestäni ole ansainnut heidän tykkäämisiään. Toisaalta sitä ei tarvitse edes yrittää ansaita. Sehän ei ole asian ydin. Jos totta puhutaan, en ymmärrä, miksi he tykkäävät minusta :D
enkä yhtään ihmettele, mutta kyllä minustaki aika moni tykkää ;)
Minust ei tykkää kukaan. Minä vaan tykkään kaikista.
Unohdit minut
Nuorempana miehenä siitä oli jopa haittaa, että niin moni nainen tykkäsi minusta. Piti oikein torjua naisia. Ei se minusta ollu oikein kivaa, koska se aiheutti hankalia tilanteita työssä ja kotona. Seli seli.
nyt onkaan kyse?
Jos sinä tykkäät hänestä, se ei tarkoita, että moni.
en mä häpeä myöntää että olen kyllä hänestä mustasukkainen.