Apulantatehtaan käryt

Haisee usein melko paljon kloorilta tuo Yara. Vesiin kuulemma pääsee raja-arvoja vähemmän fosforia, mutta onkohan ilmansaastuttamiselle annettu mitään raja-arvoja? Ei taida olla ihan terveellistä hengittää, mitä piipusta tupruttelevat.

Merellä usein todella pistävä haju.
096
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Ukissa haisee kirjoitti:

Haisee usein melko paljon kloorilta tuo Yara. Vesiin kuulemma pääsee raja-arvoja vähemmän fosforia, mutta onkohan ilmansaastuttamiselle annettu mitään raja-arvoja? Ei taida olla ihan terveellistä hengittää, mitä piipusta tupruttelevat.

Merellä usein todella pistävä haju.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu