Olen 58 v jo varttuneempi nainen, miehei 59 v meidän suhde on etä suhde, tapailemma kun molemmille soveltuu, minulla lapset aikuisia ja olen 1 lapsen mommo, mies ystävälläni on samoin lapset aikuisia.
Käymme molemmat yhdessä ja erikseen tanssimassa, kesäisillä lavoilla huolen aiheeni on kun olen yksin, miehet kyllä käyvät minua hakemassa tanssimaan, vaikka tietävät etäsuhteeni, samoin mies ystäväni käy ajoittain yksin tanssimassa,
nyt viime aikoina on tullut tilanteita kun miehet on alkaneet lähennellä minua tanssiessa, heille ei riitä se normaali perinteinen tanssi ote vaan ovat alkaneet laittaa köttä kaulalle, antamaan suudelia kaulalle ja jopa suulle, tietysti kun kauan on erossa mies ystävästä kaikki tuntuu hyvältä ja vastaan otettavalta mutta, en voi lähteä siihen että haluaisin ilmaista seksuaalista tavoitettani paljastaa miehille.
mies ystäväi taan on hieman kireä kun häntä ei naisten tunnilla paljoa haeta, olemme yhdessä käyneet tanssikursseja, ja mieheni haluaisi viedä minua opetettujen ohjeiden mukaisesti, mutta minua jotenkin arveluttaa, vaikka tiedän että mies ystäväni veisi minua hyvin.
Seksuaalisuudessa olemme molemmat hyvin kiihkeitä, ja kun yhdessä olemme tanssimassa, keskustelemme että voisiko mieheni naisten tunnilla olla naisten haettavana, ja näin minulla olisi hyvä sitten hake miehiä tanssimaan, olemme huomanneet kun alku illan tanssimme yhdessä ja naisten haulla miestä naiset hakevat, ja minä haen, yöllä kotona ennen rakastelua mienhi on huomioinut että olen tavattoman valmis kostea rakasteluun, voisiko musiikki yhdessä tanssiminen ja vieraiden kanssa tanssiminen olla syy kosteuteeni.
Yleensä hitailla kappaleilla, miehet laittavat jalkansa haarojeni väliin koska tangolla kuuluu niin mennä se tuntuu oikein miellyttävältä minusta ainakin, ja olen myös huomioinut että miehelläni on samoin naisen jalkojen välissä jalka.
Onko oikein näin piristää lämmintä yhdessä oloa. koska molempia miellyttää tanssia vieraiden partnerien kanssa.
Kun olemme yhdessä, ja juttelemme seksistä avoimesti ja vapaasti, huomioin myös sellaisen seikan kun juttelemme minua hakeneista vieraista miehistä, tanssista, miehelläni on alkanut seisomaan kalu, sitä on helppo hyväillä ennen lemmiskelyä, ja minä olen hyvin kostea.
Onko toisilla minkä tyylisiä kokemuksia vastaavista tilanteista
Suudelmista lavatansseissa !
Yhdessä ja yksin
3
458
Vastaukset
- 42v
Eroo "miehestäs" ja nauti elämästä!
- mies vaan
Lauantaina Reijo Taipale luhurikassa.
- matkanteko
Mielenkiintoinen kirjoitus. Ja 58 nainen vieläkin kostuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2712350En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831031Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581021- 108990
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi81941- 44861
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa21848Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67756- 33697
Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä299694