se on ohi nyt s

jos mitään ikinä olikaan...... se on ohi nyt, lopullisesti. Olit/oot rakas.
7267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

sille yhelle huomenna tuun... niin kun kännykkään viestitin...

Äänestä

olen vapaa, vihdoin.

Äänestä

Moi,
Saisko saman puhelimeen...
Taivaat aukenis...
-S-:)

Äänestä

No eikä ole jos hän on rakas.

Äänestä

at me now

Äänestä

multa! mut tiesitkin sen.

Äänestä

Niin sä halusit, kun oli kaikkee muuta tärkeempää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokuvaintäältä kirjoitti:

jos mitään ikinä olikaan...... se on ohi nyt, lopullisesti. Olit/oot rakas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu