Kamala ikävä ei hellitä miehestä

Siivoon pois sut mun päästä, siivoon pois sut mun kännykästä.
5211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vapaa tahto..

Äänestä

Mitä jos tekisit asialle jotain ennen siivoamista?

Äänestä

miten elämä sujuu jos tuntuu pahalta? Mä joskus painan silmät kiinni ja ajttelen vaan et kaikki on hyvin, saattaa joskus saada ihan hyvän tunteenkin.

Äänestä

Tehnyt jo liikaa. En pääse siitä eroon.

Äänestä

Kaipaan minäkin vielä sinua. Kamala ikävä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yritys ajattelematta kirjoitti:

Siivoon pois sut mun päästä, siivoon pois sut mun kännykästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu