Luulivat heti pedariksi

Laitan tähän keskusteluun tämän toisen muualta suomi24.fi lukemani juttu. kun täälläki jauhetaan tätä pedari juttua että kaikki vl:llä miehet ja puhujat ovat pedareja. Hillitkää Vähän sitä pedari juttua täällä. se vaan aiheuttaa turhia negativiisia energioita.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/12357282
5138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Viime toukokuussa HELLUNTAISEURAKUNNAN KUORONJOHTAJA sai puolentoista vuoden vankeustuomion oman lapsensa seksuaalisesta hyväksikäytöstä.

    Elokuussa Helsingin käräjäoikeus langetti HELLUNTAISEURAKUNNAN EVANKELISTANA aiemmin toimineelle miehelle viiden vuoden vankeustuomion.

    Syynä oli lapsen törkeä seksuaalinen hyväksikäyttö.

    Lokakuussa Iltalehti uutisoi tunnetun HELLUNTAIPASTORIN saamasta puolen vuoden ehdollisesta vankeustuomiosta. Asian käsittely jatkuu hovioikeudessa, jonne valitti syyttäjä, ei tuomittu.

    Julkisuudessa kerrotut tapaukset ovat Muhosen mukaan ”JÄÄVUOREN HUIPPU”.
    http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa

    Äänestä

Energiaa on lestalla naida nuortakin maataloustukien jälkeen.

Äänestä

P"#erseest#ä koko palsta S*AATAN#A.

Äänestä

Syy on Srk:n ja Voittosen, valheella ei saa ku pask.aa niskaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex- vl kirjoitti:

Laitan tähän keskusteluun tämän toisen muualta suomi24.fi lukemani juttu. kun täälläki jauhetaan tätä pedari juttua että kaikki vl:llä miehet ja puhujat ovat pedareja. Hillitkää Vähän sitä pedari juttua täällä. se vaan aiheuttaa turhia negativiisia energioita.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/12357282

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu