Kokemattomuus yli 30v

Naisluuseri

Eipä taida enää kukaan miellyttävän näköinen nainen huolia mua vakisuhteeseen. Nimittäin 30v tuli täyteen eikä mitään kokemusta naisista. Ei edes halausta. 2% prosenttia ikäisistäni on kokemattomia. No kyllä mulle riittää yhdenyön suhteet. Nyt on alkanut naiset osoittaa kiinnostusta. Olen kuitenkin keskivertoa pidempi ja urheilen paljon. Eli kroppa on treenattu. Pitkään suhteeseen varmaan kukaan huoli. Nauraahan ne naiset mut pihalle.

Ajattelin ryhdistäytyä ja alkaa käydä viihteellä. Sen verra olen saanut olematonta itsetuntoani kasaan. Siskosta jos sais jonkun mukaan. En mä kyllä puhumalla tai supliikilla osaa ketään vakuuttaa.

5

500

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vai niin

      Ok

    • yritystä vaan kehiin

      Miksi hitossa moni kokemattomaksi ilmoittautuva luulee että pitäisi olla supliikkimies tai jutuilla vakuuttava? Kun tärkeintä seuranhaussa on osoittaa kiinnostuksensa haluamalleen naiselle. Ei tarvii vääntää vitsiä tai olla se alfauros. Esittäytyä vain, kertoa vaan että oot söpö ja haluisin tutustua. Lähetkö mun kaa syömään? tai mennäänkö keilaamaan joku päivä, tai elokuviin? Ei vittu voi olla noin vaikeeta, ujompikin onnistuu ennen pitkää kun laittaa itsensä likoon kerta toisensa jälkeen. Netistäkin fiksumpi saa pokattua naisen ihan vaan vaihtamalla ajatuksia ja sopimalla lopulta tapaamisen, jos ei johda seurusteluun tai petiin, saatpahan harjoitusta ja kokemattomuus karisee vauhdilla.

    • Toinen luuseri

      Joo noin se varmaan toimii niillä, jotka sitä harrastaa sarjatyönä, mutta jos ei ole ensimmäistäkään kertaa kokemusta, niin ei sitä todellakaan uskalla lähteä sillä asenteella, että puhunpa tuolle tytölle kauniita sanokoot mitä sanoo. Kyllä sitä PELKÄÄ että jos se toteaa jotain "ei kiinnosta" tyylistä, niin sitä on nolannut itsensä loppuiäksi sen ja muiden sen tuttujen silmissä. Näin se vaan on!

    • zhåa

      Mitä välii jos ei naista sit kiinnosta vaikka on puhuttu ! ei siihen delaa vaikka ei jutustelu menis sen pitemmälle ...ja eihän sitä aina baarissa pääse niin hyvin juttuun ,,,joskus pääsee joskus ei ! ei ne naisetkaan ole niin rohkeita puhuu ainakaan suomalaiset !!

    • Mua ei naurata

      Mua vois kiinnostaa. Mistä sut tavottais?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      394
      1580
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      265
      1030
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      78
      880
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      855
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      803
    6. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      789
    7. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      74
      745
    8. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      65
      726
    9. 59
      725
    10. 57
      722
    Aihe