käytätkö nainen luonnonsuolikieliä

Vai teräskieliä?
895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

????

Äänestä

Teräksillä ilman plektraa. I'm tough girl.

Äänestä

teräs.

Äänestä

sun peräsuolesta tehtyjä varmaan.

Äänestä

Juuri tätä kommenttia odotin:)

Äänestä

Joku varasti mun peräsuolirepliikin. En kestä. Olen herkkä. Menen pois.

Äänestä

En kerro, Kauniisti soi kuitenkin. Ei kuulosta pieraisulta.

Äänestä

Klitankieliä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HadenRIP kirjoitti:

Vai teräskieliä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu