et tunne minua.

Koska en tunne itsekään itseäni.
5276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aika paljon kusta..meinaan

Äänestä

olet oikeassa, kerrankin.

Äänestä

hahmottumaan minkälainen kusipää oikeasti on kyseessä. Vaatii tapoja toisilta, mutta omat tavat on ihan hakusessa. Nyt ainakin tiedän miten naista voi kohdella. Voin sanoa ihan rehellisesti, että koskaan ennen ei minua ole yhtä rumasti kohdeltu.

Äänestä

Mul onki aika nupit yhdessätoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


100% kusipää. kirjoitti:

Koska en tunne itsekään itseäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu