Hiukan hämmentyneenä Maria teki niin kuin käskettiin ja asettui kyljelleen rinnat Markun kasvojen korkeudelle kuin imettävä äiti. Markku painoi kasvonsa rintojen väliin ja hengitti iholle kuumaa ilmaa. Parransänki kutitti. Maria värähtti kiihkosta. Huulet hapuilivat nänniä ja ahnas miehen suu alkoi hamuta sitä suuhunsa. Imemisen ääni kiihotti Mariaa yhtä paljon kuin rintaa ahmiva suu. Hän veti hellästi rinnan pois, taipui Markun kasvojen päälle ja työnsi toisen rintansa miehen huulien väliin. Miehen nälkä vain kasvoi. Välillä imeminen oli niin voimakasta, että Maria pidätti huutoa, välillä hampaat purivat kipeästi nänniä ja vihlova kipu sai Marian ähkäisemään, mutta aikansa nautittuaan Markku alkoi rauhoittua ja tyyntyä, kunnes nukahti. Maria kääntyi ympäri, asetti kiihkon kastelemat reitensä tyynyn päälle ja nukahti takamus pystyssä tuskin malttaen odottaa aamun tuomaa tyydytystä.
Aamuauringon sarastaessa Maria oli autuaan tietämätön, että Markku oli herännyt jo aikoja sitten, kaivanut esiin kännykkänsä ja ottanut nukkuvasta uhristaan kuvia. Kuvaussession loputtua Markku voiteli valtavan kyrpänsä liukuvoiteella ja levitti kostein käsin Marian pakaroita herättäen tämän ruususen unestaan. Maria tajusi heti oman asemansa. Hän ei liikahtanut Markun hieroessa pakaroita, eikä puuttunut miehen puuhiin millään tavalla tämän työntäessä sormea kumisen ankkurin alle. Suoli oli puristunut tiukasti kumipallojen ympärille ja vastusti köyden pois vetoa. Ensimmäinen yritys epäonnistui.
”Sun pitää rentoutua nyt. En halua repiä tiukkaa reikää rikki, mutta kyllä mä sen teen jos et luovuta.” Markku kuiskasi ja hieroi sormin Marian klitorista ennen kun asettui kontilleen ja tökki kyrvällään vaginaa yrittämättäkään tunkeutua sisään. Tökkiminen sai Marian sellaiseen kiihkoon, että hän tahtomattaan kiemurteli saadakseen elimen sisäänsä. ”Sä olet kiimasin narttu, mitä ikinä olen nussinut. Sun pillu on kyltymätön. Mutta ole kiltti nyt ja anna mun panna sun persettä ennen kun mä suutun.”
Lopulta Markku nousi polvilleen ja työnsi sormen uudelleen ankkurin alle. Maria kohotti takamustaan, mutta ensimmäinen pallo oli silti vedettävä ulos väkisin. Kaksi seuraavaa pulpahtivat esiin helpommin ja kipu muuttui nopeasti himoon. Palloköysi valahti lattialle ja Maria tunsi Markun sormen anaalinsa suulla. Sormi sujahti liukkaasti sisään ja hieroi Mariaa sisältä ennen kun Markku murahti tyytyväisenä:
”Ottaahan se vastaan.”
Vasta, kun ison miehen raskas paino sai sängyn keinahtamaan, Maria tajusi mitä oli tulossa. Jos Markun kyrpä tuntui niin suurelta vaginassa, miltä se tuntuisi peräsuolessa. Nyt oli kuitenkin myöhäistä. Maria tunsi kyrvän pakaroittensa välissä. Se hieroi häntä hetken, liukui edestakaisin kuin kiusoitellen, kunnes miehen keskivartalo kohosi ja varoittamatta kyrpä avasi neitseellisen anaalin tiukasti suljetut portit yhdellä armottomalla, julmalla työnnöllä, joka ei loppunut ennen kun viimeisetkin sentit oli survottu tuskasta värähtävään suoleen. Maria huusi. Kipu oli niin kova, ettei hän voinut lopettaa huutamista, vaikka Markku painoi kämmenen hänen suunsa eteen. Hän huusi tukahdutettua huutoa, kunnes keuhkot tyhjenivät ja kivusta kouristunut vartalo lysähti voimattomana sohvalle miehen sydämenlyöntien tahtiin jyskyttävä elin kivettyneenä sisällään.
”Eihän se niin paha ollut.” Markku huohotti, paransi asentoaan, ja nosti Marian takamusta ylöspäin. Jäykkä penis pumppasi Marian sisällä kuin öljypora. Ensimmäiset liikkeet tuntuivat vihlovana kipuna ja pakottavana ponnistamisen tarpeena, mutta vähitellen työntö työnnöltä suoli antoi periksi. Marian pieni hento vartalo hytkyi kuin räsynukke suuren miehen massan alla ja alistumisen myötä Markun työ alkoi helpottua.
Jatkuu...
Älä nouse osa 4
ssn87
0
2258
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M246968Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista
Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden1604702Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1013697Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v453563Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut
Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan12473KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2481890Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka331760Mies pelkää mahdollista raskautta
Millaisia ajatuksia seuraava herättää teissä? Olemme tunteneet miehen kanssa vuosikausia, seurustelleetkin jo pitkään j3251706Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e371681Kiikkustuoli
Sunnuntai aamun hiljaisuutta ja rauhaisaa oloa. Aloitan taas uuden alustan, jospa edellisessä asiat tulee pohdittu ja sa1831396