Luotettavuus indexi

http://www.reliabilityindex.com/manufacturer
Tässä syvempi linkki eri osioihin.
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tässä kauppalehden juttu aiheesta. Hehheh, ei käy kateeks autisteja!

http://www.kauppalehti.fi/auto/uutiset/brittitutkimus paikansi moottoreiden murheenkryynit/201407690159?utm_source=iltalehti.fi&utm_medium=boksi&utm_content=Versio1&utm_campaign=Boksi3

Äänestä
  • Kyllä audisteilla on itsetunto kohdallaan kun he maksavat autostaan kalliin hinnan, ja jaksavat ylistää sitä.
    Karu totuus kuitenkin on että puolueettomat asiantuntijat raakaavat segunda-autojen roskikseen.

    Äänestä

Nyt se on taas todistettu, että paremman auton saa halvemmallakin. Skoda on konsernin merkeistä luotettavin.

Skoda on sijalla 10.
Seat sijalla 20,
VW sijalla 23,
Audi sijalla 34
Porsche sijalla 38 ja
Bentley sijalla 39..

Eli mitä enemmän priimiuumia, sitä epäluotettavampi kiesi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taulukkotietoa kirjoitti:

http://www.reliabilityindex.com/manufacturer
Tässä syvempi linkki eri osioihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu