Hei. Olen 13 vuotias poika. Olen enolla 2 päivää yö kylässä. Nyt olen ollut jo yön ja aamulla kävin pissa la. Virtsan tulo teki kipeää. Sekä nyt sattuu virtsatulehdus. En viitsisi sanoa Enolleni. Vielä yksi yö täällä :(. Noloa olisi kertoa. On kyllä noita särjylääkkeitä mukana sekä allergia lääkkeitä.
pissa
kipeä penis
1
189
Vastaukset
- Melkein lääkäri
Saatat tarvita antibioottikuurin.
Ota nyt ainakin särkylääkettä ja katso häviääkö. Jos häviää, kyseessä on voinut olla jokin ohimenevä vaiva. Jos ei niin lääkäriin heti kun pääset kotiin.
Virtsatietulehdukset ovat hyvin yleisiä niin ei tarvitse hävetä! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot243409Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe112818- 282504
- 421907
- 511749
- 141641
- 421525
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101458- 541404
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2631151