Kaipaan sinua J

Joinakin hetkinä vieläkin kaipaan sinua kaunishymyinen mies, vaikka aikaa onkin jo kulunut.
18700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Minullakin on toisinaan noita hetkiä, kun luikertelet muutoin minun tyhjään päähäni. Hetken päästä havahdun kuitenkin aina todellisuuteen ja tajuan, että etsit jotakin täydellisempää. Aikaahan on jo kulunut, mutta ei näköjään tarpeeksi, että sinut voisin unohtaa

Äänestä

Uskoinkin mielessäni noin. Kaipaanhan minäkin sinua aivan samalla tavalla kaunis nainen.

Äänestä

Juhaako kaipaat

Äänestä

Kunpa olisi hänen viestinsä joku noista. Juhaa en kaipaa ja lännestä tämä kaivattu mies on.

Äänestä
  • Minulle sinä olit täydellinen.

    Äänestä

  • Ota sinä yhteyttä minuun

    Äänestä

Naisia ja Jiin kaipaajia mahtuu maailmaan.Millä kirjaimella pusuttelijan nimi alkaa??

Äänestä

Minä voisin lähettää ihan saman viestin yhdelle J:lle. Täälläkin nimittäin eräs tummatukkainen nainen kaipailee erästä hymymiestä J:tä. :) Kauan on minullakin siitä, kun tämän ihanuuden viimeksi näin. :(

Äänestä
  • Kuinka kauan hymystä ja millä kirjaimella kaipaajan nimi alkaa.Tuntuu noita tummia jiin kaipaajia olevan jo hälyttävän paljon,pitäisi asialle tehdä jo oikeesti jotain.

    Äänestä

  • 4 tähden J kirjoitti:

    Kuinka kauan hymystä ja millä kirjaimella kaipaajan nimi alkaa.Tuntuu noita tummia jiin kaipaajia olevan jo hälyttävän paljon,pitäisi asialle tehdä jo oikeesti jotain.

    Reilu vuosi jo ja meillä sama etunimen toinen kirjain molemmilla.

    Äänestä

  • Tumma nainen, tumma kirjoitti:

    Reilu vuosi jo ja meillä sama etunimen toinen kirjain molemmilla.

    Joo tottapuhut. Sama toinen kirjain. Joo niin onki. Paskat kirjaimista, tykkään susta aivan hemmetisti

    Äänestä

  • 4 tähden J kirjoitti:

    Kuinka kauan hymystä ja millä kirjaimella kaipaajan nimi alkaa.Tuntuu noita tummia jiin kaipaajia olevan jo hälyttävän paljon,pitäisi asialle tehdä jo oikeesti jotain.

    Minä kaipaan J***** ;)

    Äänestä

  • Toinen tumma kirjoitti:

    Minä kaipaan J***** ;)

    Minä kaipaan S**** ;)

    Äänestä

  • jkohde kirjoitti:

    Minä kaipaan S**** ;)

    J miestä kaipaa S*** ;)

    Äänestä

Ootko kotkasta tumma nainen? j... savosta;)

Äänestä

J-mies kaipailee lännestä Ee***. :(

Äänestä

ihan rauhassa kaipaa vain mulla on jo vaaleampi

Äänestä

up

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tumma nainen, tumma kirjoitti:

Joinakin hetkinä vieläkin kaipaan sinua kaunishymyinen mies, vaikka aikaa onkin jo kulunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu