Olis kiva saada vierasta

Kiihottava kokemus

Vaimo antaa kyllä mutaman kerran viikossa. Ei siinä mitään.
Minua on kuitenkin alkanut kiihottaa saada vaihtelua eli käydä vieraissa. Olen useasti jutellut kiskalla yhden kivan naisen kanssa, joka harrastaa pyörilyä niinkuin mäkin. Hän on tehnyt eväitä meille molemmille, ja kannon päässä on istuttu aika lähekkäin, sylikkäin ja maattu vaatteet päällä päällekkäin.
En ole kuiteskaan oikein rohjennut mennä pitemmälle, kun olen naimisissa ja on yksi lapsikin.
Mulla on niin jäykkänä kuin olla voi, ja hänelläkin on ihan märkänä. Kun hän on pannu kätensä housuihini, niin silloin se on aina lauennut eli "sammakonkutua" on käsissä ja vaatteissa. Hän tykkää hirmuisesti kun hyväilen sormillani pimppiä.
Onko hirveä erehdys, jos antaudumme toisillemme ja nussimme niinkuin mies ja nainen vaan osaavat, kun ovat himokkaita?
Avioliittoa en haluaisi särkeä.

14

3365

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • petosta jo nyt

      Niin no, henkisesti ajatellen olet jo pettänyt naistasi. Ei ole enää iso askel, mutta turha sitten tulla katumapäälle, tehtyä ei saa tekemättömäksi. Jos itse voisin saada ekan oman vieraissakäynnin tekemättömäksi, tekisin sen. Kun se eka pettäminen on tehty, kynnys vastaavaan madaltuu pysyvästi. Jos jatkat tuollaista vehtaamista, lopputuloksena jossain vaiheessa päädytte naiskentelemaan.

      Usko kokeneempaa, lopeta koko touhu ja panosta omaan naiseesi on ohjeeni. Jos on pakko mennä, käytä edes kondomia ettei tule jälkeläisiä lisää tai tuliaisia kotiin ja huolehdi ettette jää kiinni. Sovi tuon naisen kanssa etukäteen että homma on sitten vain pelkkää seksiä ja varmista ettei kuvittele muuta. Siinä koko juttu, et tule sen onnellisemmaksi vaikka panisit häntä, eikä se sun ja naisesi seksiä tai suhdetta paranna. Yhtä kertaa seuraa aina toinen jne, kunnes lopulta jäät kiinni, lusikat menee jakoon ja lapsesi on YH äitinsä kasvattama. Sinä itse lopulta pillität katsellen kaljamukin pohjaa ja kyselet, miksi piti sekoilla?

    • Pettäjää seurannut

      Muista että omantunnon kolkutus voi olla tosi tosi paha

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Sama juttu, Vierasta persettä olisi kiihottava saada. Painaisin paksun kyrvän syvälle ja ruikkaisin siemenet sisälle.

    • Anonyymi

      Vielä kiihottavampaa ois saada puolituttua persettä. Vaikka vaimon siskoa. Sillä on levee perse josta ois kiva ottaa kiinni ja laskea lasti pillun tai pyllyn pohjalle.

      • Anonyymi

        Älä muuta sano, leveä perse naisella saa halut herään ja jos sattuu vielä oleen nättikin, niin tahtoisi uudelleenkin. jukkap9 at luukku ja com , vain naisille.


    • Anonyymi

      Jos olet jo noin pitkälle päässyt on synti olla naimatta.

      Itseäni ainakin harmittavat jälkeä päin, kun olis päässyt naimaan, mutta jostain syystä jättänyt naimatta.

      Rohkeasti vaan loppuun saakka

    • Anonyymi

      Olis kiva saada pieraista....ja pieraisenkin

      Truuuuuuuuuuut. Phiuuu

    • Anonyymi

      Vieras perse se paras perse on....Kyllähän sitä omaa mature vaimoa nussii mutta kun sitä on tehnyt jo 30v. Vieras perse olis vaihtelua....Kiihottais laskea siemenet leveän pyllyn pohjalle....

    • Anonyymi

      Tässä iässä ,(M58) vierasta sen olla pitää. Omaa vaimoa on tullut pamputettua jo muutama vuosikymmen. Kyllä kyrpä jo vierasta persettä kaipaa. Pari kertaa oon päässyt vierasta vakoa kyntämään. Tahtoo lisää...

    • Anonyymi

      Minä olen päälle viisikymppinen ja harrastus porukkaan tuli kolmekymppinen rouva jonka kanssa katseet kohtasivat. Eräällä reissulla sitten käveltiin ja oltiin muista erillään pääsin eka kertaa pukille siellä luonnon helmassa. Kun oli kesä käytiin uimassa ja rouva huuhtoi pimppinsä järvessä. Oli se sellainen näky että sai rannalla toiset lastit sisäänsä ja käytiin toistamiseen uimassa.

    • Anonyymi

      Kun ikää tulee niin vieras pillu ja perse kiihottaa enemmän ja enemmän. Vaimon siskon olen kertaalleen jo astunut. Ei ole mikään kauneuden huippu mutta vieras vaan kiihottaa enemmän ja saa kyrvän paisumaan ihan eri tavalla kuin normi pano vaimon kanssa.

      • Anonyymi

        Pitkässä suhteessa vaki pillu liian tuttu. Vieras pillu edessä kyllä jäykän kalun moni haluaa painaa pohjaan saakka.


    Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      271
      6677
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      229
      6246
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      42
      5652
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      151
      4978
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      30
      3785
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      195
      3719
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      131
      3445
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      4
      3133
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      33
      3133
    10. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      333
      2799
    Aihe