Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

nuolemisesta...

niin.. mun jätkä sormetti mua ja kysy parikin kertaa että saisiko nuolla(ei kuitenkaan siis painostanut).. niin nautitteks te jätkät siitä nuolemisesta ja tyttöystävänne kiemurtelusta? vai haluutteks te vaan tuottaa nautintoo?? kertokaa kiltit mulle..
88143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kyllä sitä haluu tuottaa tyttö ystävälleen nautintoa ja saahan siinä itsekkin kun näkee kuinka hän nauttii siitä..:)

Äänestä

Kyllä mä ainakin itekin tykkään. Maistuu hyvälle!

Äänestä

molemmista tykätään. Nautinnollista katsoa ylös sieltä kun tyttö avaa vähän suutaan, kiemurtelee ja ehkä vähän äänteleekin...

sitä paitsi, hyvässä seksissä myös sen toisen osapuolen nautinto on tärkeää. Ei mitään pisto ja ravistus-juttuja.

Äänestä
  • että miehet tekevät sen vain naisen nautinnon vuoksi. olen luullut että eivät haluaisi nuolla koska maku voi olla paha tai elin inhottaa. sen vuoksi en ole halunnut miehiltäni suuseksiä.

    Äänestä

  • Naikkonen kirjoitti:

    että miehet tekevät sen vain naisen nautinnon vuoksi. olen luullut että eivät haluaisi nuolla koska maku voi olla paha tai elin inhottaa. sen vuoksi en ole halunnut miehiltäni suuseksiä.

    tiedon väärtti. Toki on ihanaa tuottaa naiselle nautintoa, mutta on se nautinnollsita myös miehelle. Minua suuseksin antaminen kiihottaa ihan mielettömästi. Miten niin ruman näköinen elin voikin olla niin kaunis? Ja miten niin paha maku osaakin tuntua kieleen niin ihanalta...

    Äänestä

  • Naikkonen kirjoitti:

    että miehet tekevät sen vain naisen nautinnon vuoksi. olen luullut että eivät haluaisi nuolla koska maku voi olla paha tai elin inhottaa. sen vuoksi en ole halunnut miehiltäni suuseksiä.

    On ihana katsella jalkojen välistä edessä kohoavia rintoja ja suuta, silmiä, tuottaa naiselleni nautintoa; antaa hänen tulla vaikka vähän kevyemmin jo alussa..sitä on panetustilassa, mutta yleensä mukavassa puoliseisokissa. Hommaan nimittäin kuluu tovi.

    Vain yhden kerran en nuolemisesta nauttinut. Minulla oli vuosia sitten kumppani joka valitettavasti maistui niin ikävältä, että sain koko jutun loppuun asti vain tahdonvoimalla :(

    Äänestä

Tottakai tykkään kun nuolen tyttökaveriani.. Siinä samalla kiihottuu loistavasti itsekkin kun katselee miten naiseni reagoi.. ähinää ja kiemurtelua.. :) Yleensä jopa nainen vielä saa orkun lopuksi.. mahtavaa.. Kannattaa ehkä kuitenkin muistaa se pesu.. :)

Äänestä

Enpä paljon parempaa tiedä kuin suihkunraikas pimppi jonne saan kieleni upottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa mulle kirjoitti:

niin.. mun jätkä sormetti mua ja kysy parikin kertaa että saisiko nuolla(ei kuitenkaan siis painostanut).. niin nautitteks te jätkät siitä nuolemisesta ja tyttöystävänne kiemurtelusta? vai haluutteks te vaan tuottaa nautintoo?? kertokaa kiltit mulle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu