Täällä joku sairas vainoaja !

painu vittuun mun elämästä !
19249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Saman huomannu. Olen kaipaillu täällä ja heti kun kirjotan, niin joku hullu hyökkää näillä viesteillä tänne. Ehkei liity muhun, sairas on paikka tämä

Äänestä

Ota disperiini :)

Äänestä

Jos aukaisisit verhot näkisin sinut paremmin.

Äänestä

Lopettaakohan se jos ei sitä huomioida?

Äänestä
  • Miksenmäätätäoohoksannujoaikaasitten?
    Kiittivinkistä!

    Äänestä

Miten sinua vainotaan. Anonyymillä palstalla ei oikein mahdollista, mutta olisit selvyydeksi jatkanut siihen kyseiseen keskusteluun jatkoksi, tämän kommenttisi.
Siten se palsta-käytös ehkä korjaantuisi, jos palaute menee oikeaan keskusteluun.
Muuten se on vain tuuleen huutelua..

Äänestä

Huutomerkkini : / ?minäkö... vai joku muu.

Nyt huudetaan, ihanaa leijonat ihanaa

Äänestä

VAINOAAAN SINUAAAA KOKO LOPPUELÄMÄÄÄNNN. ARVAAA KUKAAAA

Äänestä
  • minua saa vainota.Sivusta..

    Äänestä

  • Ai miten, tulisitko oikein lähelle huohottamaan..niin hyvää ;)

    Äänestä

  • vainoo vähän minua kirjoitti:

    Ai miten, tulisitko oikein lähelle huohottamaan..niin hyvää ;)

    haluat :) mutta ensin laulaisin sinulle sen ,niin hyvää puuta,kipaleen.Sopiiko?

    Äänestä

  • Jos niin kirjoitti:

    haluat :) mutta ensin laulaisin sinulle sen ,niin hyvää puuta,kipaleen.Sopiiko?

    Se on hyvä biisi, Loiriii

    Äänestä

  • Dfbhhkjkkl kirjoitti:

    Se on hyvä biisi, Loiriii

    osittain vitsinä niin ihanalle A-miehelle :)

    Äänestä

  • Se on rikos.

    Äänestä

minä en välitä silloin harvoin kun täällä käyn, jos joku haluaa vainota. En kyllä tiedä, miten se täällä ilmenee. :) Palstan ulkopuolinen vainoaminen onkin sitten eri asia eli sitä en minäkään hyväksy.

Äänestä

koska kukaan ei tiedä kuka olet, mielesi vain on sairas.

Äänestä

muuta omista kuvitelmistasi.

Äänestä

Ujosti hymyilevä alarik. ;)

Äänestä

Mä en ole vainonnut ketään. Provoja palstat täynnä!

Häneltä pyydän anteeksi irl vainoa :), muutaman kerran kauan, kauan, kauan sitten vainosin ( jos niin asian ymmärsi )

En mä voi nyt oikeesti mennä mitään anteeksi pyytämään, pitäisi uutena vainona ja vielä hullumpana. Mut joo, aina täällä näitä anteeksipyyntöjä vaaditaan. Sanon myös irl jos tulee sitä multa vaatimaan :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


!!!!!!!!!!!!!!! kirjoitti:

painu vittuun mun elämästä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu