Kauheet halut olisi nuolla puhdasta,maukasta,tervettä naista joka tykkää pitkästä ja rauhallisesta suuseksistä,löytyisikö ;)
Mistä nainen suuseksille
19
427
Vastaukset
- suppusuu0
Löytyy kyllä, mistä päin oot?? Oon aikuinen nainen ;)
- Mies 48
Moi,Lahden lähistöltä;)
- suppusuu0
Mies 48 kirjoitti:
Moi,Lahden lähistöltä;)
Liian kaukaa oot..
- Mies 48
suppusuu0 kirjoitti:
Liian kaukaa oot..
Harmi
- naamakirja1
suppusuu0 kirjoitti:
Liian kaukaa oot..
Mistä itse?Täällä toinen halukas mies
- naamakirja1
naamakirja1 kirjoitti:
Mistä itse?Täällä toinen halukas mies
Siis kysymys oli suppusuulle
- Carlos4
suppusuu0 kirjoitti:
Liian kaukaa oot..
Mistä päin olet suppusuu0. Tässä olis halukas ukko.
- Uuuughhh!
Moi! Olen 02-alueelta mies ja ilomielin nuolen sua. Mistä päin olet? Voin tulla muuallekin. Matka ei ole este!
- Herkkuasi
Uuuughhh! kirjoitti:
Moi! Olen 02-alueelta mies ja ilomielin nuolen sua. Mistä päin olet? Voin tulla muuallekin. Matka ei ole este!
Onko sulla paikka, voisin tulla.
- Tarjolla ois jotain
Kaikkee sitä tyrkytetään.
http://www.youtube.com/watch?v=tWYpNAM0tBo - halukasss
Täällä olisi innostunut nainen!
- naamakirja1
Hei kerro missä oot?Itse Uudellamaalla.
- Mies 48
Moi,oletko vielä innokas suuseksii,täällä olisi virtaa vielä,pelaamaan pitää mennä;))
- Uuuughhh!
Mistä olet itse? Minä olen 02-alueelta ja voin tulla autolla sua nuolemaan myös muualle.
- masi2
Hei,Masi nuolee pirkanmaalla.
Joka paikassa on halukkaita naisia mutta eivät uskalla ottaa yhteyttä... no mä tykkään nuolla kauan... stadista 47v
- Nuoltavaa
Mukavaa jos löytyis halukas Nainen kielileikkeihin!!!
- Hyväileekielenijo
Löytyiskö Oulun alueelta aistillinen Nainen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872738- 1642539
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182247Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2271193Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701083