Kauheet halut olisi nuolla puhdasta,maukasta,tervettä naista joka tykkää pitkästä ja rauhallisesta suuseksistä,löytyisikö ;)
Mistä nainen suuseksille
19
433
Vastaukset
- suppusuu0
Löytyy kyllä, mistä päin oot?? Oon aikuinen nainen ;)
- Mies 48
Moi,Lahden lähistöltä;)
- suppusuu0
Mies 48 kirjoitti:
Moi,Lahden lähistöltä;)
Liian kaukaa oot..
- Mies 48
suppusuu0 kirjoitti:
Liian kaukaa oot..
Harmi
- naamakirja1
suppusuu0 kirjoitti:
Liian kaukaa oot..
Mistä itse?Täällä toinen halukas mies
- naamakirja1
naamakirja1 kirjoitti:
Mistä itse?Täällä toinen halukas mies
Siis kysymys oli suppusuulle
- Carlos4
suppusuu0 kirjoitti:
Liian kaukaa oot..
Mistä päin olet suppusuu0. Tässä olis halukas ukko.
- Uuuughhh!
Moi! Olen 02-alueelta mies ja ilomielin nuolen sua. Mistä päin olet? Voin tulla muuallekin. Matka ei ole este!
- Herkkuasi
Uuuughhh! kirjoitti:
Moi! Olen 02-alueelta mies ja ilomielin nuolen sua. Mistä päin olet? Voin tulla muuallekin. Matka ei ole este!
Onko sulla paikka, voisin tulla.
- Tarjolla ois jotain
Kaikkee sitä tyrkytetään.
http://www.youtube.com/watch?v=tWYpNAM0tBo - halukasss
Täällä olisi innostunut nainen!
- naamakirja1
Hei kerro missä oot?Itse Uudellamaalla.
- Mies 48
Moi,oletko vielä innokas suuseksii,täällä olisi virtaa vielä,pelaamaan pitää mennä;))
- Uuuughhh!
Mistä olet itse? Minä olen 02-alueelta ja voin tulla autolla sua nuolemaan myös muualle.
- masi2
Hei,Masi nuolee pirkanmaalla.
Joka paikassa on halukkaita naisia mutta eivät uskalla ottaa yhteyttä... no mä tykkään nuolla kauan... stadista 47v
- Nuoltavaa
Mukavaa jos löytyis halukas Nainen kielileikkeihin!!!
- Hyväileekielenijo
Löytyiskö Oulun alueelta aistillinen Nainen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1491461
- 104911
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15563ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40504Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..37453- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402