Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hierontaa ja hierontaa - naisille

No niin, jokunen nainen on kiitellyt ja kehunut hierontataitojani johon sitten joskus on liittynyt muutakin, niin käteni ja muukin olisi sopivasti päiväsaikaan tarjolla. Pientä vaihtelua arkeesi, minä!
211904
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Mistä päin oot? Olisitko valmis hieromaan vielä tänään?;)

Äänestä

Kerrohan vähän itsestäsi;)

Äänestä

No joo, täällä pohjois-uudellamaalla majailen eli pk-seutu ja ainakin tuo kantahäme on ihan käsien ulottuvilla, just joo olipa sanavalinta!
Sellanen yli 40v sälli, mieleltään paljon nuorempi enkä sanattomaks jää ainakaan ihan heti. Täytyy varmaan heittää joku yhteystieto mistä saisi kiinni.
Tosin sit alkaa tulla varmaan aikalailla sontaa ja pilaviestiä mutta katsotaan.

Äänestä

Jeps Janeem, tehty!

Äänestä

Mulle kelpais sellanen vähän eroottinen hieronta että pakko ei olis sit panna. Onnistuuks tää?

Äänestä
  • panna ei oo pakko mut haluisin kyl jollain konstilla tyhjentää kassit hieronnan aikana sillä kyl siin aika kuumana alkaa itekin olemaan kun sua kattelee

    Äänestä

  • hieroja kankeena kirjoitti:

    panna ei oo pakko mut haluisin kyl jollain konstilla tyhjentää kassit hieronnan aikana sillä kyl siin aika kuumana alkaa itekin olemaan kun sua kattelee

    Missäpäin?

    Äänestä

Sadas nainen , onnistuisi pohjoisempana. Vois naisia hieroa ihan harjoittelumielessä, tuolla ehdolla. Mutta, onko muutenkaan panemis pakkoa, jos nainen ei suoranaisesti maksa erityisesti siitä?
Mitenkä se nyt sitten menikään se kana ja muna juttu???

Äänestä

Eilen kävin hieromassa yhtä naista ja kun nautti siitä että pitkästä aikaa joku mies koskettaa häntä kun oma äijä ei innostu niin saatanpa sitten toistekin mennä. Eikä muuten harrastettu ainakaan nyt enempää.

Äänestä

Joopa joo, siis sain naiselta kiukuttelua kun luulikin mua joksu urheiluhierojaksi vaikka koitin kyllä esittää että ei aivan samalla asialla olla! Sellanen maanantaikokemus.

Äänestä

Olisko huomenna, siis perjantaina, pk-seudulla ketään naista kuka haluis hellää käsittelyä? Koko iltapäivä ja ilta sekä seuraava yö aikaa vaikka mihin!

Äänestä

Miten saan yhteyttä kuopion seudulla tällaisia hierontoja antaviin miehiin? Terv. N40 dd-kuppi

Äänestä

Etsin kuopion alueella vanhempaa yli60v mieshierojaa ! Avaisin reidet, että hieroja saa pilluun hyvät näkymät samalla. Nännin aina kovana, saa nuolla

Äänestä

Löytyisi Ylivieskan seudulta hyväkätinen mies hierontaan naisen ehdoilla.Oikeasti kokemusta erilaisistakin hieronnoista ja matkamallin hierontapöytäkin löytyy.

Äänestä

Onko varsinaissuomessa naista joka haluu vartalo hieronnan.Siisti osaava mies 60v.

Äänestä

Savossa nainen etsii rohkeaa hierojaa

Äänestä
  • Onko paikka missä hieroa vai tuleeko paikka olla palveluntarjoajalta?

    Äänestä

  • Olis täälläkin vanhempi mies savossa, voisin hieroa

    Äänestä

Etelä-Pohjanmaalta löytyy koulutettu hieroja joka voi hieroja joka paikasta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hierox kirjoitti:

No niin, jokunen nainen on kiitellyt ja kehunut hierontataitojani johon sitten joskus on liittynyt muutakin, niin käteni ja muukin olisi sopivasti päiväsaikaan tarjolla. Pientä vaihtelua arkeesi, minä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu