Isolle naiselle sopivat asennot?

Jakker

Olen keskikokoinen mies (182/78) ja olen tutustunut kookkaaseen, minua 10 vuotta nuorempaan naiseen (174/152). Painoeromme on siis melkoinen, mutta pidän kovasti hänestä. Mitkä asennot sopisivat hänelle parhaiten? (hänellä on varsin kookas povi ja keskivartalo myös).

19

2188

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3258954

      Jospa kysyt häneltä

    • vanha konkari

      Takaapäin, noin isosta naisesta saa jo varmaan hyvin kiinni! Ja tietenkin tissien väliin jos onnistuu/ haluaa.

      • Dd56

        Niin, mutta kun ...

        Takkaa ei yllätäis edes John Holmes (jos ois elossa).
        Edestäpäin ei pysty.
        Ja alla ei uskalla olla


      • 72kg mies
        Dd56 kirjoitti:

        Niin, mutta kun ...

        Takkaa ei yllätäis edes John Holmes (jos ois elossa).
        Edestäpäin ei pysty.
        Ja alla ei uskalla olla

        No kokemuksesta voin sanoa ettet varmaan kuole sinne alle. Mä olen sua kevyempi ja olin samankokoisen leidin alla, saattoi kyllä olla 20kg laihempi kun oli laihtunut, mutta hän siis istui koko painollaan mun lantion päällä. Ratsastusasennossa naisen jalat voi ottaa vastaan isomman osan hänen painosta, reidet on kuitenki vahvoja yleensä, nii suosittelen ratsastusta.

        Jos takaapäin niin leidin kannattaa venyttää lantion seutua oikealla tavalla, persettä taaksepäin kissamaisesti että pillu pääsee hyvin esiin. Perse ylös, alaselkä alas, yläselkä ylös, notko, naisellinen asento. Mun 15cm yletti hyvin samankokoiseen tyttöön.


    • ccvcvcvcvcvccvcvvc

      takaa.. muija vaan sänkyyn kontilleen ja selkä notkolle, ainakin sulla on siinä hanuria edessä jolla sitten soitella... pitäkää hauskaa... perde voi vähän tuoksahataa nokkaan mutta ei sen kannata antaa häiritä..

    • sannaisa

      Ihan tavallinen lähetyssaarnaaja ja tottahan toki takaapäin näin aluksi.
      Itse olen samaa koko luokkaa ja tykkään ratsastaa, sehän on vaan siitä
      kiinni että haluaako nainen/mies..
      Vaikka vatsaa ja povea onkin niin kyllä sitä voi kaikkea mahdollisia
      asentoja kokeilla ja löytää sitä kautta mieleisensä :)

      • 170/65/18

        Ite päässy vaan haaveilee et ksompi tyttö ratsastais ja nyt ku luki ton kommentin niin kyrpä hyppäs ylös


      • halukas24
        170/65/18 kirjoitti:

        Ite päässy vaan haaveilee et ksompi tyttö ratsastais ja nyt ku luki ton kommentin niin kyrpä hyppäs ylös

        Oon 163/129/24
        Mis päin asut


    • Mahtava tunne on

      upottaa kivikova kalu pehmeiden yhteenpuristettujen luomutissien väliin

    • goforit

      Ja hauskintahan on nimenomaan se erialaisten asentojen koekilu yhdessä. Kaikki ne ei kaikille sovi, mutta yllätyksiäkin voi löytää kun rohkeasti kokeilee. Ja suuta ja käsiä mukaan hommiin, niin johan lähtee.

    • seksi6969

      Ei kyllä toimi ellei hanki jatkojohtoo voi olla muuten vähä vaikeeta kun ei oo bauhaussissa enää alennusta ja kukat kuihtuu karvas banaani on parempi kuin kebassa on se pimpero joka ei tykkåä kun pannaan takaa

      • jakarieukko

        Niii jatkojohto lähimmäisestä rautakaupasta ja eiku menoks...


    • nainen selälleen

      vatsanahka navanalapuolelta hampaisiin ja venyttää kasvoihinpäin,silloin lemmenlähde tulee hyvin esille ja eikun pilkkimään.

    • AulisK

      Isolle tytölle munaa takaapäin. Voitte olla myös ns. lusikassa. Rintojen hyväilykin onnistuu niin paremmin.

      • Jakker

        Takaapäin ei voi, koska perse on liian valtaisa.


    • rqwrqwrq

      Ap kantsii varoa ettet rutistu alle tai tukehdu läskipoimuihin. Jos kaukosäädin katoaa, tsekatkaa eka sen poimuista

    • Läskin porari

      Kaikki asennot sopii. Ainakin omalla 20cm kalulla yletyn joka asennossa riittävän syvälle ja voimalla läskit antaa periksi.
      Jos selkäsi tai lantiosi ei ole kestävä, niin älä päästä päällesi. Nikamat voi jäädä jumiin ja kipu olla sietämätöntä.

      Prinssinakilla panee vain takaapäin naisen ollessa polvillaan.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      27
      3545
    2. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      2800
    3. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      121
      2716
    4. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      116
      2398
    5. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      18
      2182
    6. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      77
      1762
    7. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      50
      1678
    8. Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"

      Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1666
    9. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      43
      1381
    10. Jos saisit antaa yhden neuvon

      jälkikasvullesi elämää varten, niin minkä antaisit?
      Sinkut
      144
      1334
    Aihe