Kuinka menetitte neitsyytenne/poikuutenne?

Whathappen.?

Otsikko kertoo aika pitkälti, kertokaa mehdollisimman yksityiskohtasesti

11

3431

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sanskkuu

      no menin yhen pojan kaa sänkyyn, meil oli kaikenlaisii leluja (geishakuulat, penisrengas ja klitoriskiihotin) aluks me halailtiin ja pussailtii (ilman vaatteita) ja sit mä käytin geishakuulia ja sit me pantii

    • Kova stondis

      Ekan kerran sain pillua 0-vuotiaana kun synnyin. Sen jälkeen en ole kyseistä värkkiä nähnytkään.

    • mies..

      Neljännet treffit naisen kanssa mun luona, mulla ikää jo 28.. better late than never

    • Olin ihanstunut vanhempaan poikaan se halusi mua ja suostuin aika nopeasti

    • Anonyymi

      Siskon kanssa. Oltiin lukiossa ja kaikki ystävät alkoi seurustelemaan ja meillä oli kuivaa. Oltiin runkkailtu mutt silloin päätettiin että kokeillaan naida.

    • Anonyymi

      Neitsyyteni menetin 17 vuotiaana isosiskoni poikakaverin isäpuolelle hänen autonsa takapenkillä.

    • Anonyymi

      Likkakamun kaa sovittiin että ollaan kahdestaan ja molemmat ollaan tyytyväisiä ns. neitsyys lähti ja uusintoja on silloin tällöin

    • Anonyymi

      Nussimalla

    • Anonyymi

      19 vuotiaana vasta, tyttöystävä oli kuusitoista. Mikä asiasta tekee erikoisen on see että asuimme jo yhdessä ennen seksiä.

    • Anonyymi

      Vielä nuorena tyttönä ollessani 18v annoin neitsyyteni vanhemmalle eläkeläismiehelle hänen luonaan. Hän ei minua varsinaisesti pannut mutta katseltuaan ja haisteltuaan minun pikkuhousuja kun ne olivat mulla vielä päällä hän veti niitä alaspäin ja alkoi sormillaan ronkkia mun pimppiä. Ja ne sormet kävivät kunnolla mun pimpissä, veteli oikein edestakaisin sormillaan moneen kertaan ja tottakai minulle tuli todellakin hikiset paikat ja tämä nuori tyttöparka joutui antautumaan vanhalle ukolle täysin. Pimppi kostui ja se mies sai nuolla siitä mun nuoret tyttöspermat. Sain mukavat kevyet taputukset paljaalle pepulleni. Kaipa minä menetin neitsyyteni vaikka miehen sormet kävivätkin vain pimpissä ja tekivät tehtävänsä. Vaikka hän ei työntänytkään kikkeliään mun pimppiin. Otin kyllä myös suihin häneltä aluksi ja sain vanhan miehen spermaa maistaa. Ah kun se oli ihanaa ja maistui oikein hyvältä ( hyvä ettei tälle tytölle tullut pissat housuun sillä hetkellä). Ihmettelinkin että miten hyvältä voi vanhemman eläkeläismiehen siemensyöksy ja siemenneste maistua. Olin ihan myyty enkä vähään aikaan voinut ajatellakaan muuta. Ja kiihottuneessa tilassa . Ei siis iso ikäero , mikä meillä oli , ollut esteenä kaikenlaisille haluille. Eläkepäivillään mies sai tavallaan sulan hattuunsa kun vei erään nuoren tytön neitsyyden ( siis minun) sinä kauniina aurinkoisena päivänä. Täytyyhän myös iäkäs mies saada nauttia nuoresta tytöstä. Ja minä olin sopiva kohde, onneksi.

      • Anonyymi

        Ei neitsyyttä oikein sormelle voi menettää. Tuo mies ei saanut neitsyyttäsi.
        Sait jonkinlaisen kokemuksen kun otit suihin, mutta neitsyys ei mennyt kuin korkeintaan teknisesti immenkalvon osalta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      210
      974
    2. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      49
      834
    3. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      73
      731
    4. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      191
      703
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      64
      623
    6. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      556
    7. Panettaako sua

      Yhtään?
      Ikävä
      44
      518
    8. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      493
    9. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      77
      483
    10. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      36
      479
    Aihe