Tampereen Finlaysonin ilkivalta video

http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194917982001/artikkeli/harski tempaus tampereella tallaista jalkea miehet saivat aikaan pubin terassilla.html

Ei muuta kuin NIMIÄ esiin niin saadaan kiinni tekijät.
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

huvittavinta tässä on se, miten sadat juopot lähtivät liikkeelle kuin vapepa konsanaan, pelastaakseen juottolansa köydet ja tuhkakupit. XDDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Että näin! kirjoitti:

http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194917982001/artikkeli/harski tempaus tampereella tallaista jalkea miehet saivat aikaan pubin terassilla.html

Ei muuta kuin NIMIÄ esiin niin saadaan kiinni tekijät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu