Kun mä olen joskus

halannut tms. jotain toista niin kyllä mä olen aina salaa toivonut, että sä olisit siinä paikalla
5208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

HalaamiSEKSIkö sitä kutsutaan?

Äänestä
  • En tarkoittanut aloituksellani seksiä. Olen aika kokematon siinä touhussa.

    Äänestä

  • jos haluut tietää kirjoitti:

    En tarkoittanut aloituksellani seksiä. Olen aika kokematon siinä touhussa.

    Kannattaa käyttää koko ketjun läpi samaa nimimerkkiä kuin aloituksessa niin ei tule sekaannuksia.

    Äänestä

siis olis paikalla kattoos, kun halaat jotain toista?! tollassii ihmisiä just en ymmärrä. Kieroutuneita, jotka saa nautintonsa siittä että aiheuttaa toiselle teoillaan mielipahaa!!

Äänestä
  • Nyt ymmärsit väärin. Ei niin vaan että hän olisi ollut tuon henkilön tilalta siinä halailemassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuskin yllätyskään kirjoitti:

halannut tms. jotain toista niin kyllä mä olen aina salaa toivonut, että sä olisit siinä paikalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu