Lopettakaa tämä palsta

Lopettakaa tämä palsta. Tai laittakaa edes rekisteröitymispakko. Suurin osa kirjoituksista on täysin ala-arvoisia. Voitaisiin edes yrittää pysyä asiassa. Vihapuheet eivät ole asiaa.
457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen laittanut ylläpidolle useita pyyntöjä palstan siivoamiseksi, tuloksetta.
Puolesta ja vastaan voi olla asiallisestikin.

Äänestä

"Hän puuhailee asiansa kanssa ihan työkseen."

Ja sekös tollasta räyhätraumakatkerikkoo vitutttaaa XDDD

Äänestä
  • :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Olen puhunut kirjoitti:

Lopettakaa tämä palsta. Tai laittakaa edes rekisteröitymispakko. Suurin osa kirjoituksista on täysin ala-arvoisia. Voitaisiin edes yrittää pysyä asiassa. Vihapuheet eivät ole asiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu