seuraa vailla

Jos on juotavaa ja hyvää seuraa, olisin iloinen. Yhteyttä ottamalla saat numeron.Pietään kiva ilta.
8233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tapa ittes

Äänestä

en tapa. olen nuori 20.v naikkonen ja haluan seuraa, eikö ketään kiinnosta

Äänestä
  • Kiinnostaa kyllä. Missä tavataan?

    Äänestä

mie olen hyvää seuraa, ei tarvitse katua,ne jotka ymmärtää;)

Äänestä

Ekaa soittoa odotellen:)

Äänestä
  • Olen siis tavoitettavissa puhelimitse numerossa:
    09–85 693 726
    1,99e/min
    Kiinteärintaiset ja tiukkapeppuiset opiskelijaneidot

    Äänestä

Vieläkö seuraa ja juomaa vailla?

Äänestä

Feikki oli tämä pimu,numero ei käytös,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kikka881 kirjoitti:

Jos on juotavaa ja hyvää seuraa, olisin iloinen. Yhteyttä ottamalla saat numeron.Pietään kiva ilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu